Modem Sagemcom F@ast 2704 i internet neti

Czy jest możliwość podłączenia modemu sagemcom f@ast 2704 kupionego z orange do internetu neti?

(Netia chyba wgl takiego modemu nie sprzedaje).

Powinien zadziałać.

Dobra mam go już i teraz taka sytuacja:

Podłączam go wpisuje w przeglądarce 192.168.1.1 i z tego co widze żeby sie połączył z internetem wystarczy wpisać login i hasło tylko pytanie skąd to wziąć?

Tak poza tym żeby nie było :smiley: Jestem zielony w tych sprawach :slight_smile:

Login i hasło do Internetu powinieneś dostać od Netii.

No dobra, login mam ale PINu nie mam, umowy podpisuje telefonicznie. “Jeśli nie pamiętasz swojego numeru PIN, zadzwoń pod numer infonetii…” zadzwoniłem a oni że nie mogą mi podać więc mam lipe.

Ale musiałeś jakiś dokument podpisać, więc tam powinno być hasło.

Już nie pamiętam zbytnio ale wydaje mi się, że nic poza “podpisaniem” przez telefon nie podpisałem. Poszperam jeszcze w papierach i zobacze

Podpisałeś nową umowę czy przedłużenie umowy?

Przedłużenie umowy.

Tak poza tym to troszke tam pokłamałem (spalił mi się modem z netii). Próbowałem wkręcić, że mam ich nowy modem ale no nie wyszło bo jak to stwierdził konsultant ich modemy nie wołają o PIN. Tak myśle, że może powinienem powiedzieć, że chce PIN żeby móc się zalogować do netia.online czy coś takiego. Ale jak mam dzwonić to za pare dni.

Dodane 28.06.2013 (Pt) 12:36

Ma ktoś jakiś pomysł jak odzyskać PIN?