Modem? telefon?

(Krzysztof Mk) #1

jak rozmawiam przez telefon to wywala mnie z netu.a pozniej nie moge nawiazac polaczenia.mam eternet. co to za,,cholera,,? :o dodam ze net wraca po okolo pol godzinie! pozdrowienia dla wortalu i uzytkownikow.

(wacek) #2

Jeżeli masz internet ADSL (Neostrada, Netia, Tele2, Orange Fredom) musisz założyć filtry przy telefonach stacjonarnych

(dostałeś je zapewne razem z zestawem instalacyjnym)

(Frog) #3

kristoforos1958 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Krzysztof Mk) #4

sorki ale nie mam polskich znakow,mieszkam w grecji,dzieki i zobacze z tym filtrem :smiley: a dostawca to ,,conn-x,,

(sdar) #5

kristoforos1958 , Ale nawet z Grecji można poprawić tytuł.

Zrób to bo kolejnej prośby nie będzie.

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

(bachus) #6

Z wielkiej litery też nie możesz pisać? Shiftów też nie ma w Grecji? O co chodzi z tym, że nie można stosować u Ciebie "ogonków", na łączach routery je ucinają? Z Irlandii jakoś można pisać ze znakami diakrytycznymi...

Co do Twojego pytania - jak napisano, problem ze źle założonymi filtrami (niektórzy nawet na odwrót zakładają), albo problem ze schematem sieci telefonicznej (daj szkic, jak dokładnie wszystko jest podłączone).

(Krzysztof Mk) #7

sam doszedlem co bylo zle podlaczone.W spliterze ,kostka- rogaleziacz,byly zamienione przewody lub wtyczki jak kto woli. FON byl na miejscu DSL-a.Ot i cala tajemnica #-o