Modem? telefon?

jak rozmawiam przez telefon to wywala mnie z netu.a pozniej nie moge nawiazac polaczenia.mam eternet. co to za,cholera,? :o dodam ze net wraca po okolo pol godzinie! pozdrowienia dla wortalu i uzytkownikow.

Jeżeli masz internet ADSL (Neostrada, Netia, Tele2, Orange Fredom) musisz założyć filtry przy telefonach stacjonarnych

(dostałeś je zapewne razem z zestawem instalacyjnym)

kristoforos1958 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

sorki ale nie mam polskich znakow,mieszkam w grecji,dzieki i zobacze z tym filtrem :smiley: a dostawca to ,conn-x,

kristoforos1958 , Ale nawet z Grecji można poprawić tytuł.

Zrób to bo kolejnej prośby nie będzie.

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Z wielkiej litery też nie możesz pisać? Shiftów też nie ma w Grecji? O co chodzi z tym, że nie można stosować u Ciebie “ogonków”, na łączach routery je ucinają? Z Irlandii jakoś można pisać ze znakami diakrytycznymi…

Co do Twojego pytania - jak napisano, problem ze źle założonymi filtrami (niektórzy nawet na odwrót zakładają), albo problem ze schematem sieci telefonicznej (daj szkic, jak dokładnie wszystko jest podłączone).

sam doszedlem co bylo zle podlaczone.W spliterze ,kostka- rogaleziacz,byly zamienione przewody lub wtyczki jak kto woli. FON byl na miejscu DSL-a.Ot i cala tajemnica #-o