Modem zawiesza komputer prosze o pomoc

Witam.Więc tak mam taki problem gdy podłączam modem do kompa w trybie normalnym nie da sie nic zrobić zawiesza kompa 20min mi sie ładuje opcja moj komputer.w trybie awaryjnym dziala wszystko normalnie.po jakims czasie zalogowalem sie na konto gościa i wszystko działało normalnie ale po kilku godzinach znowu zaczał sie zawieszac po podlaczeniu modemu nie wiem w czym jest problem wiec prosze o pomoc.

Prawdopodobnie zasysa aktualizacje.

i co moge z tym zrobic ?

 

No nie jestem pewien czy zasysanie aktualizacji tak zmula. Winny jest sterownik lub oprogramowanie so obsługi modemu. Instalowałes ś jakiś sterownik do niego? Ajakieś oorogramowanie producenta?

Aktualizuj sterowniki płyty głównej. Jeśli to nic nie da to zrób format, tak będzie najprościej.

wszystkie sterowniki aktualizowałem i nic ;/

 

moze ktos ma jakies sterowniki dobre windows 7 by to normalnie mi dzialalo ostatnio chyba instalowalem jakies sterowniki i moze to przez to ale potrzebuje innych jak mam to odinstalowac

Po krótkiej rozmowie na twarzoksiąrzce sprawdzeniu kompa na szybko Malwarebytes Anti-Malware oraz adwcleaner nie stwierdziliśmy infekcji ale po pytaniu o antywirusa wszystko się wyjaśniło avast :slight_smile: za pomocą narzędzia poprawnie się odinstalował rozwiązując problem.

https://www.avast.com/pl-pl/uninstall-utility

najprawdopodobniej podczas aktualizacji nastąpił błąd w usługach avast,często się to zdarza.