Modemem USB Orange ZTE MF636

witam szukam sterownikow do tego modemu w wersji 32 bity pod wimdows XP zainstalowalem ten modem internet chodzi niby wszystko dobrze ale w menadzerze urzadzeń sa dwa zolte znaki zapytania Prosze o pomoc

Ten wyjątkowy modem przeznaczony jest do pracy zarówno w laptopach, jak i komputerach stacjonarnych. Modem działa w technologii plug&play - zero CD, czyli zainstaluje się w komputerze samoczynnie po podłączeniu do gniazda USB, bez konieczności wgrywania oprogramowania z płyty CD.

Modem ma także wbudowane gniazdo na kartę pamięci microSD (o pojemności do 4 GB), dzięki któremu z powodzeniem może być wykorzystywany jako pamięć zewnętrzna (pendrive).

Twój problem tkwi gdzie indziej… Zrób screena i daj link na forum.( Menadżer Urządzeń - żółte wykrzykniki bądź znaki zapytania )

tak wiem że samoczynnie itd. i tak bylo dziala wszsytko ale te znaki zapytania dzialaja mi na nerwy:) modem zainstalowany a niby nie wykryty nie wiem zarzuce screena na wieczor

kompa masz stacjonarnego ? czy laptopa… - jeżeli stacjonarny podaj nazwę płyty głównej , w drugim przypadku pełną nazwę laptopa… podejżewam ,że brak Ci sterowników : kontrolera sieci bądź wi-fi

Witam .Prosze o pomoc .Nie mam sterownika do modemu USB MF636 , Przeszukałem już prawie wszystko co tylko mogłem .System operacyjny Win XP wersji 32 bity . Laptop HP DV5 -111Oew .W Menadżer Urządzeń mam wszystkie 4 ze znakami zapytania .Sterownik --identyfikator wystapienia urzadzenia USB\VID_19D2&PID_0033&MI_00\6&2CB0793E&0&0000 . Jakby ktoś mógł mi pomóc -będę bardzo wdzięczny .