Moderacja komentarzy na blogu DP

Pytanie za 100 pkt, kto na DP zajmuje się moderacją komentarzy?

Oto wybrane cytaty, odnoszące się do moich wczorajszych wpisów:

„artykuł z doopy wzięty i do dooopy się nadający i to tyle!”

" Widać, że nie masz poważniejszego zajęcia synku".

Zgłaszałem to kilkakrotnie do usunięcia… i zero reakcji!

Pewnie w wielu przypadkach nikt. Na twoim miejscu zawołałbym po nicku kogoś z redakcji i przedyskutował z nim temat.

Wspomniane komentarze zostały usunięte

W sumie jeden… ale zawsze to coś :wink:

Od ponad trzech tygodni ciągle nie został usunięty komentarz " Widać, że nie masz poważniejszego zajęcia synku" mimo Twojego zapewnienia… a teraz przybył kolejny rodzynek „… Po takich wypowiedziach widać jak jesteś marnym wewnętrznie człowiekiem”.

Pytanie, od kiedy to na dobrychprogramach jest przyzwolenie, żeby obrażać Usera w ten sposób? Bo ja tu już od ponad miesiąca jestem notorycznie w ten sposób atakowany.

Można się przyzwyczaić. :wink:

Nie reaguj, ignoruj, to jest w interesie serwisu by dbać o jakość i tworzyć przyjazne miejsce merytorycznie, nie Twoim.

Wyłączyć komentarze, stworzyć wątek na forum, we wpisie blogowym dać link „komentarze na forum”? Na forum brak anonimów i łatwiej o moderację. Tylko nie wiem czy można wyłączyć komentarze w wybranym blogu?

Wszystko już było - być może nawet były jakieś narady, w każdym razie bez echa i bez efektów.

Dokładnie tak, jak nie urok to sraczka. Debilne komentarze to hydra, której zawsze odrastają głowy. Nie widzę innej metody, niż ich ignorowanie.

47 postów zostało podzielonych na nowy temat: SPAM z tematu o blogach

Przez kilka lat bloger na DP miał prawo moderować komentarze, i ja usuwałem te nie związane z tematem wpisu - tak jak większość innych blogerów. Ale od roku nie można tego rczynić, tak samo jak się nie ma wglądu w statystyki, co jest bardzo złą zagrywką, bo Autor nie ma świadomości, które jego artykuły się dobrze klikają. Zresztą to zrozumie tylko inny bloger. Od tego czasu na DP/WP nie zrobiono nic, żeby ten stan zmienić, a publikuje tu zaledwie garstka blogerów. Odnośnie Przemka może i tu jest autorytetem, ale mi osobiście żal jest takich ludzi, którzy czerpią satysfakcję w atakowaniu innych np. przez zazdrość. Ale to temat rzeka.

Zamknięcie na prośbę autora. Off-topy = kosz.