Moderatorzy ... też ludzie

Niektórzy z moderatorów są chyba przewrażliwieni, albo mają jakieś problemy emocjonalne (to przecież też ludzie) i wtedy nadużywają swoich uprawnień aby pokazać “że coś tu znaczą”? Nie rozumiem co tak zgorszyło “Asteriska”? w temacie (podobno na luzie) … “jak masz na imię”. Panie asterisk, skoro zamykasz jakiś temat który ci się zajakiegoś tam powodu nie podoba (podobno służył przedstawianiu się) To może byś się najpierw przedstawił, zamiast go zamykać? Może by tak Moderatorzy ustalili jakieś zasady dla swojej grupy, a członków chorobliwie rządnych “władzy” sprowadzali sami “do parteru”?

Ciekawy jestem opinii internautów co sądzą na ten temat? Zapraszam do dyskusji również samych moretatorów. Mam nadzieję, że nie zostanie ten temat “skasowany” albo zamkniety …za herezję? hehehe!

Pozdrawiam Admina i Wszystkich odwiedzajacych forum

Krzysiek

I po co taki temat… było już parę takich i nadają się tylko do zamknięcia. TRON narazie jesteś z nami tylko 13 dni i nie Twoją sprawą jest oceniać moderatorów

  1. Temat zamknięty czasowo, jakbyś nie zauważył.

Gdyby temat się nie podobał, to juz dawno zostałby zamknięty.

Gdzie jest napisane, że moderator przed zamknięciem tematu musi się przedstawiać ??

Jak sam zauważyłeś, temat miał służyć przedstawianiu się. Tymczasem zszedł na imiona drugie, trzecie, za chwilę byłyby imiona kotków, piesków itp.

I jeszcze ten niewybredny żart

Jak ma imię heniu, to jego sprawa, i nikt nie powinien z tego żartować.

Poza tym określenie “pipka” jest raczej mało pochlebne, że się grzecznie wyrażę.

To napisałem ja, Robert (żebyś nie musiał przekopywać całego tematu w poszukiwaniu mojego imienia) :slight_smile:

Ja tez jestem moderem, ino na innym forum, moderator zamyka temat bo albo łamie regulamin, albo dla zasady by poodbne sie niepojawiały, pzoatym kazdy moder ma zasady, których neima ujetych w regulaminie, i mowienie dlaczego zamknął nieobliguje go do tłumaczenia sie przed userami!

Niezbyt rozumiem przesłanie tematu […]

Mają powód to zamykają. Po to są.

I po co to ? Co wam Panowie Moderatorzy zrobili takiego (by zakładać kolejny taki temat) ? Nie wiem jak inni, ale ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do ich pracy :slight_smile:

Mam naimie Symon !!

Panie TRON

Zgodnie z obowiązującym tu regulaminem, w razie wątpliwości,przysługuje

Ci prawo do uzyskania wyjaśnienia przyczyn zablokowania tematu drogą

korespondencji na PW.

W zablokowanym czasowo topicu -

Jak masz na Imię, podałem wyrażnie motywację- miał on służyć podaniu

swojego imienia, a ewoluuje znacznie poza narzucone ramy, w czym

zresztą masz swój udział.

Czasowo to czasowo - teraz się okaże, na ile :smiley:

Swoim tytułowym postem utwierdziłeś mnie w słuszności podjętej decyzji

oraz naruszyłeś wielokrotnie tak regulamin jak i netykietę, co może się

dla Ciebie przykro skończyć.

Jesteś tu od niedawna, więc nie wprowadzaj tu swoich porządków,

które mogą rozmijać się tak z obowiązującymi tu zasadami, jak

i zwykłą kulturą słowa.

Topic zostaje zamknięty