Modern UI - problem z uruchamianiem aplikacji- Windows 8.1 (sklep, pogoda, ale i pobrane gry itd.)

Jakiś czas temu zauważyłem że nie włączają sie aplikacje (wyskakuje ładowanie i się zamyka). Co z tym zrobić?

A na jakim urządzeniu? Ja tak czasem mam na Toshiba encore. To one się włączają, tylko trzeba tak jakby ekran ocknąć heheh. To jest fajny tablet, ale chyba cos jest nie tak ze sprzętem w środku… nie wiem jakiego urządzenia używasz, wiec nie wiem jak Tobie pomóc , ale ja robię tak ze np. jak się zrobi niebieski ekran to trochę w lewo trochę w prawo przesunę, i się pojawia to co uruchomiłem, ale czasami zanika zpowrotem, no to przełączę na inna aplikacje albo pulpit i tak sie mecze z  nim.

Mam laptopa Lenovo Z580 :slight_smile:

No u mnie jak podłączam myszkę i chce tak zrobić myszka to nie idzie hehehehe, ale dotykiem tak. wcześniej myślałem ze wywala aplikacje, ale jednak to ekran przysypia. Im więcej czytam o tych błędach  w windowsie 8, tym bardziej lubię moja znienawidzona od miesiąca Toshiba, bo teraz wiem ze to nie wina Toshiby tylko Microsoftu.

Sam mam to samo, również uruchamiam aplikację i odrazu mi się ona minimalizuje i jak ją przywracam to i tak się uparcie minimalizuje. Spróbuj może sfc /scannow w konsoli jako admin, mi to niestety nic nie dało. A sprawdzałeś wszystkie aplikacje? Bo u mnie np. IE Modern i Ustawienia komputera działają.