Modernizacja kompa do 2000 tych złoty?

Witam mam do was pytanie chce sobie ulepszyc kompa zebym mial spokoj przez jakis czas z wydywaniem na niego kasy mam na to max 2000 tys zloty.Glownie chce kupic jakis ram i procek , no i może karte graifczna ale jak już to raczej z radków.Doradzcie mi najlepsze czescie w tej cenie.O to parametry mego kompa:)

Płyta głowna Soltek75FRV KT400

Pamięc DDR 256Mb/333 Kingston

Wentylator Cooler Master DP5-6j31C

Klawiatura MediaTech MT-136

Procesor AMD Athlon Xp 1800+

stacja dysków 3.5Samsung

Listwa Zaśilajaca EverStandard

Dysk HDD Segate Barracuda IV 60 GB

Karta Graficzna Gigabyte Radeon 128mb 128 bit

Monitor 17" LG F700B Flatron

Obudowa Foxconn PC-146 350W USB

Nagrywarka LG 52x24x52

Nagrywarka DVD Lg GSA - 4163b

z monitorem? :wink:

na forum jak dobrze pamiętam sa ze 2 kompy do 2000 zł./2600 zł.

Poszukaj

niee monitor już mam chodzi mi o modernizacje wnetrza kompa:) szukałem ale jakoś nic nie ma :slight_smile:

AMD Sempron 3000+ BOX (Socket AM2)

MSI K9N Platinum nForce 570 Socket AM2

GoodRam DDR2 512MB 667MHz \x2

GeForce 7300 GT od galaxy

Samsung SpinPoint P120S 200 GB (SATA II, 8MB cache, NCQ)

wychodzi mniej więcej 1500 zł

zostaje buda i zasilacz

Zasilacz: fortron z allegro :!:

http://www.allegro.pl/item106460205_for … eego_.html

buda wg uznania,

co do karty graficznej to tej galaxy jeszcze nie ma w sprzedaży,ale jak wyjdzie to będzie boska karta :wink:

A64 3000+

MSI K9N Platinum

1GB DDR2 RAM

Radek x800GTO/GF 7600 GT

Nie wspominasz nic o zasilaczu… ale sądze ze do wymiany :wink: Fortron z Allegro :wink: 400W.

Wigrus chodzi ci o karte GALAXY 7300GT 500/1400MHZ 128MB 7300 GT 1.4ns ?? Dzieki za wasze opinie tak zapomnialem ze zasilacz też do wymiany:) Ale czy te karty beda dobre do gier bo modernuzuje go głownie do gier:)

po co modernizować. Sprzedaj i kup nowy. Na części wyjdzie ci drożej

Pewnyś. :?

kosmi po pierwsze pomyśl o płycie głównej i procesorze. Jak chcesz zmienić procka to i płytę niestety musisz. Przykłady masz wyżej. Po czym pamięć a resztę na kartę graficzna i zasilacz.

Przykład płyty głównej.

Wybór trafiony, ale czy wykorzystasz ją. Dysku sata zapewne nie masz. Musisz dokupić odpowiednie pamięci.

Czyli podsumowując propozycja wigrus jest jak najbardziej trafiona jednak bez karty graficznej i zasilacza koszt ok 1550 zł. Trochę zaniżył cenę. ;]

Dodając koszt karty i zasilacza będzie nieciekawie.

aż tak? :stuck_out_tongue:

Musiałem się pomylić, jak narazie może wziąć mniej pamięci, albo mniejszy dysk.

No chyba, że sprzeda starego kompa i dołoży do nowego i “powinnno” starczyć :wink:

no taaa, w sprzedaży ma być też karta z 1,2 ns pamięciami, zależnie jaka będzie różnica cen skłaniał bym się ku tej z 1,2 ns pamiątkami :wink: