Modernizacja kompa, do gier budzet ok. 1000zł

Witam przychodze z pytaniem i jednocześnie prośbą, co wymienic zeby gry smigaly bez zadnych przycinek? Bo obecnie borykam się z częstymi spadkami fps ze 200 do nawet 50. Mogą byc czesci uzywane ale wolałbym nowe. Z góry dziękuje

Płyta główna: ASUS H61M-K
Procesor: i5 2320 3.00 GHz
Pamięć 2x4 Hynix 665 MHz
Zasilacz: noname 350 W
Karta graficzna: RADEON R7 370 4GB W WERSJI MSI
Dysk: Seagate 1TB
Chlodzenie: silentium pc spartan 3lt he1012
Obudowa: jakis acer z gotowca, wszystko sie ledwo miesci

Jakie gry ci przycina ?

Jedyna rada to zmień zasilacz na markowe 400-500W, najlepiej z certyfikatem 80+

źle to ujalem, sa częste spadki np w gta 5 gdy sie cos dzieje lub w overwatchu… dodam jeszcze że na procku bez chlodzenia zadnego jechalem 2 miesiace na 100 stopni xD boxowy sie zepsul i cud ze procek przezyl, czy moglo to wplynac wlasnie na te spadki co teraz mam ?

Możliwe, najmłodszy to on nie jest.

a obudowe jaka bys polecal? bo jednak chce miec miejsca troche

[quote=“ShinX, post:5, topic:523608, full:true”]
a obudowe jaka bys polecal? bo jednak chce miec miejsca troche
[/quote]Zalman Z3 lub SilentiumPC M35.

Procek może byc albo zmień na i7 2600k.

A mam pytanie czy jak zmienie tą obudowe to bede musial kupowac nowego windowsa? bo to byl gotowiec

[quote=“ShinX, post:8, topic:523608, full:true”]
A mam pytanie czy jak zmienie tą obudowe to bede musial kupowac nowego windowsa? bo to byl gotowiec
[/quote]W przypadku OEM: jeżeli samą obudowę, nie ma takiej potrzeby. Zaś BOXem migrujesz, jak chcesz.

Bo wlasnie ostatnio zmienialem plyte glowna, i potem musialem wpisac ten kodzik, i teraz pytanie czy jak zmienie obudowe to bede potrzebowal kolejnego? czy poprostu bedzie normalnie

[quote=“ShinX, post:10, topic:523608, full:true”]
Bo wlasnie ostatnio zmienialem plyte glowna, i potem musialem wpisac ten kodzik, i teraz pytanie czy jak zmienie obudowe to bede potrzebowal kolejnego? czy poprostu bedzie normalnie
[/quote]Nie mają jak odnotować zmiany w posiadanej obudowie. Będzie ok.