Modernizacja komputera do 420 zł

Chciałbym zmodernizować mój komputer do ceny 420 zł wraz z przesyłkami. Ma się tam znaleźć zasilacz ,chłodzenie procesora,pasta termoprzewodząca i ram. Z góry dziękuje.

A jaki teraz masz sprzęt? :slight_smile:

zasilacz nie wiadomo jaki :stuck_out_tongue: procesor p4 (socket 478) chłodzenie boxowe pamięc ram nie wiem jaka płyta Asus p4p800s.

Aha i moja płyta nie obsluguje dual channel. :frowning:

Złączono Posta : 08.09.2007 (Sob) 11:30

aha teraz mam 512 mb ramu

zasilacz Amacrox 400PNF. Sprzedaj tą kość która teraz masz i kup 1GB Goodram /Kingston

a co oprocz zasilacza?

zainstaluj sobie everesta i sprawdź co masz i podaj bo tak nie doradzimy Ci

Jaki ty masz w ogóle sprzęt i czy jest sens w niego coś wkładać.

płyta :Asus p4p800s brak dual channela

procesor: Intel p4 (socket 478)

ram: no name 400 mhz 512mb

zasilacz :chyba jakis no name nic dobrego

karta graf.: Ge force fx5200

Jeżeli coś jescze trzeba podać to podam

Był już dzisiaj podobny temat i doszliśmy do wniosku że nie opłaca się dokładac do starego. Zreszta tylko grafike (tylko AGP), zasilacz i ramy(tylko DDR1) kupisz nowe a procka to tylko na allegro urzywanego. Wiec czy jest sens? Skoro chcesz zmieniać to lepiej kupic płyte i procka odrazu, grafike na PCIE i DDR2:)

tylko nie mam tyle pieniedzy zeby kupic nowego wiec co mam robic?

Zbierać :slight_smile: Sprzedasz tego, dołożysz te dozbierane i będzie coś wydajniejszego (za 1k. złoży się coś rozsądnego)

Zgadzam się z bartek46op :slight_smile:

czekać :stuck_out_tongue: uzbieraj z 800zł sprzedaj tego klamota za 400-600 i złożysz nowego kompa

no to swietnie dzieki za pomoc :frowning: ale ok

No chyba że chcesz faktycznie coś zmodernizować to dokup drugie 512 pamięci kingston/goodram, Delte 400W Radeona 9800Pro

Podaj z jakim taktowaniem pracuje twój procek?

ale moja plyta nie obsluguje dual chanel :frowning: a sprzedałbym te częsci za 400 zł? proce 2,4 ghz nie podkrecany

I co z tego? to nie przeszkadza żeby mieć dwie kości

Może byś sprzedał za 400zł

A co do procka to jak możesz to weź go podkręć

ale bo teraz juz sam zwatpilem mam dwa wejscia na ram ale czy kosci beda obie dzialaly naraz?

a co polecilibyscie do 100 zl oprocz nagrywarki napedu i obudowy?

dokup pamięci

Jeśli kupisz tej samej firmy z tym samym opóźnieniem=CL to nie powinny się gryźć

mialo być do 1000zł

a czy uzyskam jakąś różnice dokupując ten ram?

a czy opłacaloby sie poczekać i dozbierac do nowego kompa czy różnica bedzie znaczna?