Modernizacja komputera

Mam procesor amd II x4 955 be płytę główną ga-ma 780g-ud3h ram-y 2x2 gb a-data gaming series 1066mhz ddr2 kartę graficzną hd 4850 gigabayte radeon zalman 512 ddr3.Chcę ulepszyć mój komp o płytę: ga-ma 790fxt-ud5p ramy:2x2 patriot pgs 1600mhz ddr3 i grafikę hd radeon 5870 gigabayte 1024mb ultra extreme.Czy te podzespoły są dobre opłacalne i odczuje sporą różnice w wydajności szczególnie w grach?Czy do tej nowej płyty głównej opłaca się montować kartę dziękową creative 7.1 x-fi xtream?Jeszcze czy ta klawiatura jest dobra do grania i opłacalna ? http://www.allegro.pl/item799122446_sal … _wawa.html

Co najwyżej mógłbyś kartę graficzną zmienic. Zmiana pamięci i płyty głównej na niewiele się zda. Masz bardzo mocny komputer, w który z mojego punktu widzenia nie opłaca się na razie inwestowac. Poczekaj może z 0.5 roku. Co do grania na klawiaturze, to ja polecałbym ci jakiegoś pada/joystick.

Pada już mam xbox360 do Pc.Czyli lepiej zmienić tylko kartę?Najgorsze że chyba będę musiał usunąć dwie półki na dysk twardy bo mam 27 cm miejsca wolnego na kartę.