Modernizacja Komputera

Witam.

Mianowicie, chciałbym się od was dowiedzieć czy opłaca się modernizować mój sprzęt czy jednak potrzeba będzie zmienić wszystkie komponenty komputera.

W tej chwili posiadam takie podzespoły :

Intel pentium dual e2160

Geforce 6600 GT

Foxcon P35A-S

Amacrox Warior 450W

Geil Black Dragon 2x1GB

A więc przyznam że na tym sprzęcie w nowsze gry ciężko jest sobie pograć. Jeśli zaś chodzi o kwotę jaką mogę wydać to wprawdzie sam tego nie wiem :stuck_out_tongue: Chciałbym wydać jak najmniej się tylko da :slight_smile:

Czekam na wasze propozycje :wink:

Pozdrawiam

Do gier musisz wymienić Procesor,Kartę Grafiki i Zasilacz pod grafikę,oczywiście do tej płyty wsadzisz procki na LGA775,większa rozbudowa pociąga za sobą wymianę całości

Kręcić procesor ile sie da i kupić karte graficzną np HD4770! :slight_smile:

Dziękuje za odpowiedź. A więc prawdopodobnie przydałoby się wymienić cały komputer. Bo dajmy nawet na to iż podkręcę procesor do 3,0 GHz i kupie HD4770 to czy nadal nie będzie ten komputer dość słaby ? Głównie zależy mi właśnie na grach ( przede wszystkim strategicznych, bo do reszty mam xbox’a ). A ile bym zapłacił za nowy komputer ( procesor, k. graficzna, płyta główna, ram, zasilacz ) który pociągnął by nowsze gry z max. detalami ?

I jeszcze jedno pytanie lekko odbiegające od tematu.

Mam zamiar kupić sobie głośniki do komputera 5.1. Przeglądałem to forum, akurat dział hardware i znalazłem topic gdzie są wypisane najlepsze części w danej kwocie itp. i akurat tam znalazłem te o to głośniki : http://www.skapiec.pl/site/cat/50/comp/442293

Jaką byście polecili do tego k. muzyczną ? Chciałbym wydać jak najmniej pieniędzy ale też liczę na dość wysoką jakość dźwięku :slight_smile: