Modernizacja komputera

Witam,

zbliża się 2 lata odkąd mam komputer, którego konfiguracja jest podana w sygnaturcę. Niestety, pojawiły się już pierwsze objawy “zacinek” przy graniu w nowsze tytuły, ostatnio Crysis 3, trochę Assassin’s Creed III. Myślę tutaj nad rozbudową.

Wiem, że to co chciałbym zmienić to grafika i ew. kolejne 4GB ramu, bądź więcej.

Myślę, że zasilacz starczy nawet na bardzo wymagającą grafikę

Co polecacie?

Muszę się “zmieścić” w max 1500-1600 zł.

Pozdrawiam

Moim zdaniem jeżeli zmieniać kartę graficzną to na GeForce GTX 660 Ti, do tego 4GB pamięci ram.

A nie lepiej poczekać na nowe GFy i Radeony?

Wydzielone

wybor-komputera-zestawy-komputerowe-t267420-7830.html#p3337980

Ponawiam pytanie

Cześć,

lepiej powoli zacznij inwestować w SSD a na grafikę odkładaj do kolejnej generacji.

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

Masz tu na myśli zbliżające się geforcy 7xx i AMD 8xxx?

GTX 660OC lub 670 to dobre karty, jeżeli zależy Ci na dobrych wynikach już teraz to wymień, do tego dorzuć trochę ramu.

Ale na Twoim miejscu poczekałbym na nowe gtx 7xxx lub amd 8xxx, ponieważ pokrywa to się z premierą nowego intela, a wtedy możesz już coś mocnego na przyszłość złożyć. A wtedy i socket pozwoli Ci na wymianę ewentualnie kolejnych komponentów.

I tak zrobię :slight_smile:

poczekam na nowe karty mając nadzieję, że coś ciekawego wyjdzie :slight_smile:

dorzuci się trochę RAMu, ew. SSD i będzie kolejne 2-3 lata z głowy z modernizacją

dziękuję za pomoc :slight_smile:

Dodane 24.10.2013 (Cz) 10:31

Witam

chciałem jeszcze wrócić do tematu,

czy kupując te Cruciale które zostały podane w jednym z postów, mogę je do kompa wsadzić razem z tymi goodramami które mam i będzie wszystko hulać i tańczyć?