Modernizacja laptopa

no tak, to jest najprostsza opcja, jak bym miał na wydanie 2tyś+ to bym nie szukał pomocy na forum.

Masz tylko zintegrowaną grafikę także odczuwalne zmiany da tylko ten A10-4600M na którym Fifa 14


Fifa 14

low

2013

1024x768

122  fps    

med. 1366x768

109  fps    

high 1366x768

100  fps   

ultra 1920x1080

65  fps   

 

i według nootebookcheck ta grafika jest na poziomie geforce 630m,7670m,710m +/- 5%

Cena AMD A10-4600M - to około 50$ + przesyłka

 

I dopiero przy tym procku wbudowana w niego grafika  AMD Radeon HD 7660G da radę podołać grom klasy Fifa 14 i to z bólem.

 

Dodatkowo dojdzie Ci koszt wymiany jeśli sam tego nie zrobisz + ryzyko kupowania.

Jak dla mnie opłacalna zmiana w jego przypadku. Lecz ryzyko właśnie czy w ogóle z nim ruszy.

Ponieważ z serwis serwisowi nie jest równy sprawdziłbym czy wylotowy gril jest dobrze oczyszczony od wewnątrz i wymieniłbym paste termo na coś dobrego.Wyłącz choćby na próbe plik stronicowania !

Opłacalne jakby znalazł w polsce tego procka z jakiegoś ubitego lapka, bo kupować z zagranicy raczej mało ciekawe.

Pliki stronicowania wyłączone , tak jak poleciłeś  różnica może minimalna jest ale dalej po odpaleniu jakiekolwiek gry strasznie grzeje się po czym  wyłącza.

 

 

niby ryzyko jest kupna , jeszcze jest opcja wybrania się do serwisu z zapytaniem o kupno owego procka.

Czyli serwis coś spaprał.

spaprał?   ja zaniosłem laptopa z  takimi objawami. 

Spaprali robote. Bo powinni wymontować całe chłodzenie żeby dostać sie od wewnątrz do grilla.Tym samym powinni wymienić paste termo i być może thermopada. Pewnie ograniczyli się tylko do przedmuchania stąd brak efektu.

Czyli zgaduje bym znalazł lepszy serwis , który mi to zrobi lub samemu zrobić a jak nie pomoże to ten procesor zmienić ?