[Modernizacja] RAM, USB, Pasta termo

Witam,

 

Chciałbym nieco odświeżyć mojego PC. Komputer służy do przeglądania internetu, oglądania filmów, muzyki, magazyn plików. Nie gram w nic nowego. Na tym komputerze jest i zostaje Windows XP Professional Service Pack 3.

 

Co chcę wyyminić/dołożyć:

-RAM

-pasta termpoprzewodząca

-podwójne USB 3.0

 

Budżet: tyle ile trzeba na rozsądne zmiany.

 

Czy zasilacz jak i reszta sprzętu spełniają jeszcze jakieś normy :P?

Z góry dziękuję za każdą radę, sugestię. Wszystkie pomysły mile widziane.

 

Mój set:

<a href=http://zapodaj.net/5b4943805ef2e.jpg.html>Podzespoły.JPG</a>

(ilość RAMu - 2GB)

Zasilacz wymień, ale to już! Miałem taki, potrafi przygrzać kabelki do płyty głównej :wink:

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

 

Proszę edytować Swój post i poprawić “KRZYK” w temacie wątku, same WIELKIE litery są traktowane jako krzyk w sieci. Zignorowanie zalecenia może zakończyć się usunięciem tematu z forum. Dziękuję za uwagę.

Szczerze to do tych zastosowań dołóż 2gb RAM i nic więcej.

 

Jeśli komp sie nie wiesza to wymianę pasty sobie odpuść, nic to nie da a można niepotrzebnie coś uszkodzić przy okazji. Zasilacz beznadziejny ale jak chodzi bez problemu to też bym zostawił.

 

USB 3 też do niczego potrzebne nie jest.

 

Windowsa bym zmienił, XP to jednak kiepski system, strasznie się sypał.