Modernizacja vortalu?

Już dość dawno dowiedziałem się o modernizacji vortalu dobreprogramy.pl Jednak cały czas czekamy i czy kiedyś się doczekamy ?

(BTW moim pomysłem było, aby każdy użytkownik po ściągnięciu programu mógł go ocenić nie tylko komentarzem ale również gwiazdkami czyli dać mu swoją własną ocenę - koniec tego chwalenie się :wink: ). Kiedyś vortal napisał mi że będzie to niebawem… lol ale kiedy dokładnie bo to ‘niebawem’ już minęło. Przepraszam ale jestem tym ‘niecierpliwym’ użytkownikiem - czekam na jakieś nowości. Zobaczymy je ? :wink:

Będzie jak będzie. Nie można popędzać administaracji, to też ludzie i mają swoje życie.

No oczywiście ja nie popędzam, przecież nie o to mi chodzi… tylko zapowiadają zmiany a ich nie dokonuję. Czy nie lepiej byłoby wstrzymać się z mówieniem o tej modernizacji jeszcze przed ukończeniem projektu ?

Poszukaj troche na forum, jak sądzisz że „nie dokonują”.

http://klausa.eu/ - zobacz prace nr 4. To jest DP, które długo czy niedługo zastąpi starą wersje witryny.

UPDATE:

Chyba nie wiesz, jak długo trzeba pisać kod do takiego wielkiego serwisu.

No OK jestem nowy userem i nie bardzo wiedziałem czy na forum już jakiś projekt się pojawił. No widzę że pracują… ale informacja była coś dawno temu a modernizacja nawet nie wiemy czy się zaczęła. Dlatego pytam czy poczyniono jakieś inne kroki (nie chodzi o sam projekt) odnośnie zmiany vortalu ? Powiedz mi czy to jest wstępny projekt… bo na razie ja widzę tylko główną stronę, a czy zmieni się coś jeszcze ? Mówili że ma to być naprawdę wielka zmiana. No zobaczymy ale pytam kiedy ? Czy musimy czekać aż tak długo ? Może po prostu redakcja się wypowie na jakim etapie pracy są… ? Mnie to bardzo interesuję bo już od dawana czekam na tą modernizację. :wink:

No dobra powiem szczerze: nie wiem… tylko po co te zmiany są zapowiadane z wielkim wyprzedzeniem, miało być z tego co pamiętam już na zimę, potem koniec zimy, pewnie teraz na początek wiosny przesunięcie… po co te zapowiedzi ? Nie bardzo rozumiem taką politykę.

viewtopic.php?f=4&t=188578

Poczytaj ten temat