Moduł bluetooth do laptopa


(Kratos91) #1

Szukam moduł bluetooth do laptopa Corrino 603i lib do lapa Fujitsu siemens amilo li1818. Szukałem na allegro ale tam są do asusa i innych, wiecie może gdzie takie coś dostanę do tych laptopów????


(Thunderbolt) #2

http://www.ceneo.pl/Adaptery_bluetooth . Jeżeli laptop nie był wyposażony w moduł od razu, to musisz go dokupić w postaci klucza USB. Jest to coś takiego jak moduł do myszki bezprzewodowej (ale to nie to samo! chodzi mi o wygląd).


(Kratos91) #3

i jak kupie obojętnie jaki to mi będzie działać na tych lapach ??? np. ten


(Tomj) #4

ja dokupiłem do lapka USB adapter bluetooth 2.0 manty bez sterowników śmiga aż miło( sterownik systemowy) po włożeniu w USB samo instalacja sterowników z systemu XP -cena 35 zł ze sterownikiem BlueSoleil

jakiej firmy to całkowicie nie ważne patrz aby był USB 2.0 ! ten pentagram jak najbardziej (tak samo mój wygląda)


(Kratos91) #5

kupiłem te słuchawki http://www.allegro.pl/item761382144_jab ... ia_se.html ale nie mam bluetooth jak kupię to http://www.allegro.pl/item766315845_d1_ ... encja.html bo będą mi one działały ?

" Obsługa specyfikacji Bluetooth 1.2 z profilami A2DP" A2DP ??? w adapterze nie pisze że to ma będzie działać :?: #-o


(Thunderbolt) #6

Będzie ci działać. Spokojnie. Jeśli masz Vistę to wbudowany sterownik na pewno poradzi sobie nawet bez instalowania tych dołączonych do adaptera. Jeśli masz XP to też najpierw sprawdź jak się sprawuje systemowy sterownik a dopiero potem ew. instaluj ten z płyty.


(Kratos91) #7

no to biorę 2 adaptery :slight_smile: Dziękówa za pomoc chłopcy :smiley: