Moduł Bluetooth na USB nie działa

Cześć!
Kupiłem takie coś i powiem Wam, że działa średnio, nie chce parować, a jak sprarowałem i uruchomiłem ponownie komputer to i tak się zepsuło.
Po zainstalowaniu sterownika ( https://gembird.nl/Repository/9013/BTD-MINI4_driver_266C242F-388A-4CA8-A935-DBF5C724B0BE.rar ) znalezionego na necie jest lepiej, ale jednak nie działa wtedy mikrofon ze słuchawek. Co zrobić?

Na jakim systemie?

Ja też tego typu BT mam i u mnie chodzi OK. Może padnięty?? Tak na dobvrą sprawę BT na PCI-E nie będzie lepszy?

Dodatkowo WI-FI dostajesz, ale nie musisz używać.

Windows 10

Kupiłem kartę


za 100 złotych

Został mi jeden slot PCI-E wolny obok grafiki, a tam ograniczę przepływ powietrza.

Zanim mi dojdzie karta z ali, to zdalne nauczanie się skończy a do tego to porzebuję.
Kupiłbym na PCI-E, ale w xkomie nie było takich kart, chyba tylko jedna, co Wy na to @x-kom.pl

Słuchawki mówią “ready to pair”
image
potem mówią “disconnected”

Nie mówią w ogóle pairing completed.
image

Może tego ASUSA sprzedać jak z Aliexpress dojdzie taka? (Intel AX200)



Mam komputer z AMD, widziałem w opisie jednej karty z Alie, że ona nie działa na AMD :wink:

Masz świadomośc, ze ta karta Asusa na PCi-E nie ma BT??

Co to za firma tej karty?? Firma krzak made in China?? Ciekawe czy ma sterowniki dopracowane bo krzaki na karcie są.

Mam, ale kupiłem ją pod WiFi 5 GHz.

Cześć,

Prosimy o kontakt z naszym działem wsparcia technicznego, postaramy się rozwiązać problem.

Pozdrawiamy x-kom

X-Kom, a to zgodne z Regulaminem forum, że zamiast pomagać tutaj to kierujecie do siebie??

x-kom chyba nie doczytał