Moduł bluetooth zacina multimedia

Witam.

Mam następujący problem:

Korzystając z Windows XP miałem do mojego komputera desktop podłączony 24/7 zewnętrzny moduł bluetooth (Firma “noł nejm” za 12 złociszy, ale działał jak ta lala). Po zainstalowaniu Windows 7 również cały czas mam podłączony moduł bluetooth.

Korzystając z Windows 7 zauważyłem, że zacinają mi się multimedia. Np. oglądając video dźwięk potrafi lecieć ładnie, ale raz na jakiś czas zacina mi się obraz tak na sekundę- dwie, czasem troszkę dłużej. Podobnie dzieje się podczas odtwarzania samej muzyki, podczas gry, etc.

Metodą prób i błędów doszedłem do pewności, że problemem jest ów nieszczęsny bluetooth. (odpiąłem i wszystko śmiga ;))

Wydaje mi się, że z podpiętym modułem system co jakiś czas automatycznie skanuje, czy w pobliżu nie znajdują się jakieś nowe urządzenia. Oczywiście jest to tylko hipoteza laika :wink:

Pytanie więc: Czy da się coś pozmieniać w opcjach windowsowskich odnośnie bluetootha, żeby takie zacięcia zlikwidować?

Zależy mi na tym, żeby komputer zawsze był podpięty do BT, ponieważ używam go do zdalnego sterowania komputerem za pomocą telefonu. (Wstawanie z łóżka aby podłączyć moduł i dalej korzystać ze sterowania zdalnego ma taki sam sens, jak pilot do telewizora wbudowany na stałe w telewizor ;P)

Mój sprzęcik:

Win 7 32bit.

Athlon 64 x2 Dual Core 4200+ 2,21 GHz

NVIDIA GeForce 9800 GT (Microsoft Corporation - WDDM v1.1)

Karta dźwiękowa Realtek Digital Output, głośniki 5.1 Clatronic

5 gb ram (Dostępne wiadomo- 3.5)

Kolego masz do tego modelu zainstalowany jakiś program czy jedzie na windowsowych sterownikach

Bo jeżeli tak to popatrz czy ten program działa bez trybu zgodności czy z nim potem spróbuj zaktualizować stery a na końcu poszukaj czy ten twój program ma dedykowaną wersje pod 7 lub vistę

Jak jak chciałem zainstalować program blutocha ze strony producenta to mi 7 wstać nie chciała . A jeżeli wstała ro nie było dźwięku A dałem za ów moduł całe 50 zeta wiem przepłaciłem :slight_smile:

Stery windowsowskie zaktualizowane, brak żadnego programu, problem nie znika.

Chyba trzeba kupić coś poniżej piątaka, żeby działało :wink:

Mój brat na swoim lapku, korzysta z tego:

http://allegro.pl/promo-najmniejszy-blu … 38634.html

i nie ma żadnych zacięć, czy innych problemów.

Taniej chyba już się nie da.

System również win 7 32bit.