Moduł ładujący wznawiania działania sys. win. - dziwna przypadłość

Witam!

 

 

Pytanie takie bo mi się kończą pomysły, a samo się nie naprawi. Więc pytanie do speca w tej dziedzinie.

 

Mam oryginalny Win 8 po czym jak wyszła aktualizacja do 8.1 popełniłem ten błąd i jednak ją zainstalowałem - FAIL :confused:

 

Wszystko ładnie pięknie gdyby nie fakt że po każdym wyłączeniu PC-ta i próbie uruchomienia zawiesza się na ekranie ładowania po czym muszę go z resetować, a następnie dostaje ten oto śmieszny komunikat “Moduł ładujący wznawiania działania systemu windows” u mnie klawiatura działa poprawnie i wybieram aby usunął dane i kontynuował wznawianie. Uruchamia się normalnie bez innych komunikatów o błędzie jednak jest to na tyle irytujące, że trzeba siedzieć i czekać aż się zawiesi i resetować aby się uruchomił - totalna porażka.

 

Więc tak pytanie czy problem może leżeć po stronie pliku boot.ini?

Czy cokolwiek mi da przywrócenie MBR-a?

I czy może po bawić się opcją odświeżania win-a? Co da mi downgrade do zwykłej 8-emki z tego co mówi Microsoft.

 

Pozdrawiam.

Masz opcje odśwież o której sam wspomniałeś, zamiast to zrobić, to już może rozwiązał problem niż pisząc temat. 

 

Możesz jeszcze zrobić, tak, nacisnąć logo win + R i wpisać msconfig ,  zakładka Ogólne i wybrać _Uruchamianie diagnostyczne, _wtedy sparadzić czy występuję problem.

Zobaczę co wyjdzie.

 

Pozdrawiam.