Mody do gry ściąganie w Niemczech

(Anima Vilis) #1

Witam. tak jak w temacie mam orginał gry ale chcę ściągnąć do niej patch-e i moda czy w Niemczech mogę to ściągnąć bez problemu?

Wszystko chcę ściągnąć z fanowskiej strony z żadnych torentów czy chomików. Mianowicie chodzi o Stalkera i moda Oblivion lost.  :smiley:

(Kraefezze) #2

Jeśli masz taką cenzurę to nie. Koniec pieśni.

(Anima Vilis) #3

Jaką cenzurę?

(Martin8731) #4

żeby ci kary nie przysłali za piractwo:)

(Kraefezze) #5

Z wikipedii:  Cenzura w Internecie  − prowadzona przez rządy niektórych krajów lub przez samych dostawców internetu (ISP) działalność, mająca na celu zablokowanie dostępu do pewnych treści zawartych w Internecie obywatelom lub grupom obywateli.

Potem pomyśl logicznie.

(Odyniec_Stary) #6

Mody do gier nie są nielegalne. Nie rób zamieszania. 

(Martin8731) #7

W Niemczech jest jakiś strach przed ściąganiem czegokolwiek z tego widzę. Niektórzy się boją ściągać nawet to co jest legalne.

(lordjahu) #8

Ehm, eeee nie ? 

Ciekawe czemu np. Steam wspiera mody do Skyrima, CS itp (Steam workshop). Oczywiście zabronione jest korzystanie ze wspomagających modyfikacji w grach multiplayer, ale kolega @Kraefezze podał 2 tytuły dla pojedynczego gracza na których mody i patche może instalować bez problemów.

@Kraefezze - co do twojego pytania - oczywiście że możesz. Niemcy stosują cenzurę tylko na gry brutalne i ociekające nienawiścią, więc jak gry kupione przez ciebie działają, to nie widzę problemu by pobrać interesujące Cię uaktualnienia i modyfikacje.

(Kraefezze) #9

@lordjahu może forum ci się zbugowało ale to nie były moje pytania. Taki już jestem że czepiam się szczegółów, sorki.

(lordjahu) #10

Dzięki za zwrócenie uwagi, oczywiście odpowiedź na pytanie była kierowana do autora tematu - @Anima Vilis.