Mody do gry ściąganie w Niemczech

Witam. tak jak w temacie mam orginał gry ale chcę ściągnąć do niej patch-e i moda czy w Niemczech mogę to ściągnąć bez problemu?

Wszystko chcę ściągnąć z fanowskiej strony z żadnych torentów czy chomików. Mianowicie chodzi o Stalkera i moda Oblivion lost.  :smiley:

 

Jeśli masz taką cenzurę to nie. Koniec pieśni.

Jaką cenzurę?

żeby ci kary nie przysłali za piractwo:)

Z wikipedii:  Cenzura w Internecie  − prowadzona przez rządy niektórych krajów lub przez samych dostawców internetu (ISP) działalność, mająca na celu zablokowanie dostępu do pewnych treści zawartych w Internecie obywatelom lub grupom obywateli.

 

Potem pomyśl logicznie.

Mody do gier nie są nielegalne. Nie rób zamieszania. 

W Niemczech jest jakiś strach przed ściąganiem czegokolwiek z tego widzę. Niektórzy się boją ściągać nawet to co jest legalne.

 

Ehm, eeee nie ? 

Ciekawe czemu np. Steam wspiera mody do Skyrima, CS itp (Steam workshop). Oczywiście zabronione jest korzystanie ze wspomagających modyfikacji w grach multiplayer, ale kolega @Kraefezze podał 2 tytuły dla pojedynczego gracza na których mody i patche może instalować bez problemów.

 

@Kraefezze - co do twojego pytania - oczywiście że możesz. Niemcy stosują cenzurę tylko na gry brutalne i ociekające nienawiścią, więc jak gry kupione przez ciebie działają, to nie widzę problemu by pobrać interesujące Cię uaktualnienia i modyfikacje.

 

 

@lordjahu może forum ci się zbugowało ale to nie były moje pytania. Taki już jestem że czepiam się szczegółów, sorki.

 

Dzięki za zwrócenie uwagi, oczywiście odpowiedź na pytanie była kierowana do autora tematu - @Anima Vilis.