Modyfikacja sieci UPC

Cześć, otóż zmieniam dostawce internetu. Tylko jak chce wziąć UPC to nie moge bo musze czekac na modyfikacje sieci u mnie w bloku. Pytanie jest czy w internecie jest jakas rozpiska kiedy ma byc mój blok, itp.? Bo nie wiem czy brac w cyfrowym polsacie. (Wole UPC niz polsat). Zeby nie było tak, że wezme internet w polsacie, a tu po tygodniu bądź po miesiacu beda modyfikowac sieć w bloku :wink:

Dzięki za odpowiedzi :wink:

Nie łatwiej zadzwonić do UPC i wypytać o przyszłą modernizację łącz?

Moze i lepiej. Tylko ktoś mi tam powie?

Jeśli ktokolwiek coś o tym wie to właśnie tam :stuck_out_tongue:

Nie ma co dzwonić i wysyłać maili bo się nie dowiesz .Trzeba iść do najbliższego biura UPC i tam ci na pewno powiedzą co i jak .

A właśnie nie. Byłem już w salonie i mówili, że oni takich informacji nie posiadają. Zawsze karzą dzwonić. :confused:

To po co one tam siedzą ? Mogła wziąć telefon i przy tobie zadzwonić gdzie trzeba . Taką mają pracę .

Oj nie wiem już. Kiedy idę do salonu, mówią, że nie posiadają takich informacji i mówią żeby dzwonic. Jak dzwonie? To mówią, że u mnie w bloku jeszcze nie ma świadczonych usług i nie wiedzą kiedy będzie cała modernizacja.

Norbik , na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich znaków diakrytycznych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż), proszę poprawić swój post, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

Skoro sieci u ciebie w bloku nie ma, to nie będzie puki upc się to nie będzie opłacać :slight_smile:

W końcu same mohery u mnie w bloku mieszkają. :wink: Jest skrzynka TP. 5 lat już tam mieszkam, a dopiero teraz zobaczyłem. Będzie neostrada :wink:

Było aster, ale skoro upc i aster to jedna firma…

Jeśli masz skrzynkę po Asterze, to UPC powinno tam działać. Ja tylko skorzystałem na przejęciu Aster przez UPC, podniesiono mi łącze 1Mb/s do 5Mb/s bez zwiększania abonamentu. Zresztą dobrze, że UPC przejeło Aster.

Cały czas mówią, że nie ma świadczonych usług. Byłem w salonach, przyszedł instalator powiedział, że skrzynka jest własnością aster i trzeba by było sie z nimi dogadać, choć szanse są… nikłe. Drugi raz zamawiałem przez internet to 6 godz. później zadzwoniła jakaś /cenzura/ z upc i powiedziała, że trzeba anulować zamówienie. Nie wiem co teraz. A w TP muszę jeszcze płacić za jakieś utrzymanie linii. Jeśli już to bym musiał płacić 90 zł miesięcznie za net 6Mb/s.

A może vectra ?

A dlaczego akurat vectra? Nie ma żadnych ofert w mojej lokalizacji. ;(

Bo ma ofertę podobną do upc :stuck_out_tongue:

Ale pomogłeś… xd, a są jacyś inni dostawcy? Coś radiowe, kablowe, ale ja się na tym nie znam :frowning:

Strzelać nie będę, wszystko zależy od twojego miejsca zamieszkania :stuck_out_tongue:

Warszawa, Warszawa. A co myślałeś? :wink: To podpowiesz mi coś?