Modyfikacje w SE C902

Witam!

Przez jakiś czas będę miał C902 i ma on flash menu, zmienione czcionki itd.

Chcę wgrać na niego nowego, niebrandowanego softa i do niego wgrać tylko:

-lepsze sterowniki aparatu/kamery

-głośniejsze sterowniki do muzyki

-i to chyba wszystko (nie lubię flash menu itd. po prostu brzydkie to :stuck_out_tongue: )

Wiem że ma on simlocka ściągniętego patchem (ah, ci zdolni serwisanci :smiley: ) i to też trzeba ściągnąć

Opisałby mi ktoś jak to zrobić (jak ktoś mnie odeśle na CentrumSE to zabije :stuck_out_tongue: ) i podać nazwy najlepszych sterowników do C902?

Aha i czy po wgraniu nowego softa przywróci się stary IMEI? (bo podobno był zmieniany)

Z góry dzięki

teraz to unlock tylko programem aerix lub boxem (niema patchowania na DB3150/DB3210) więc simlocka nie założysz z powrotem :confused: Możesz wgrać czystego softa a2uploaderem,a żeby się nie bawić looknij na http://www.se-center.info <- bardziej przejrzyste niż to centrumse :confused: Dodatkowo żeby nie bawić się w akustyki itp… na se-center jest modpack by 0kti v7 wgraj go i masz z górki :)IMEI się nie zmieni,jest zapisane w OTP (o ile się nie myle)…Wszystkie instrukcje na se-center (dział tunning->DB3150) Pozdrawiam :wink:

nie chce :stuck_out_tongue: chce żeby nie było go :stuck_out_tongue:

szczerze odechciało mi się wgrywania akustyki i camdriverów :stuck_out_tongue: chce tylko czystego, niebrandowanego softa, żeby nie było simlocka :stuck_out_tongue:

skąd ściągnąć czystego softa i czy ten a2uploader jest prosty w obsłudze?

telefon będę miał od następnego tygodnia tak więc nie mogę nic z nim kombinować

aha i czy jak się przerwie podczas robienia czegoś to soft padnie? bo ten fon będzie miał przerywający fastport (żeby się ładować musi wisieć na kablu, jak tak będzie to działa ale jak leży to nie)

No to tak…Jak przerwiesz wgrywanie to o ile dobrze pamietam bedzie chyba jakas buba :stuck_out_tongue: A co do tego

to na kablu USB też niech wisi :slight_smile: Tylko bedziesz musiał przytrzymać C…A prościej to tak:

-Zrób kopię danych PC Suite

  • Wgraj czysty customize upgrade (se-center.info)

-Przeleć go SEUSEM i już masz czysty soft :stuck_out_tongue:

A simlocka programem Aerix znajdziesz go na se-center.info…Wymaga loginu i hasła…looknij na PW i dostaniesz :stuck_out_tongue_winking_eye:

fajnie, mam go i kliknąłem przywracanie wszystkich ustawień itd. i teraz nie chce się włączyć… podłączam go do USB i pisze że nie może rozpoznać urządzenia…

mam vistę i porty USB mogą nawalać bo z kompem jest coś nie tak :stuck_out_tongue: ide na kompa z XP, może coś da… ale jeśli nie to co muszę zrobić? próbuje teraz przeglądnąć pliki systemowe, wrzucić czysty customize upgrade i potem SEUSem wgrać od nowa :stuck_out_tongue: ale a2uploader nawet go nie wykrywa :stuck_out_tongue:

EDIT:

wina leżała po stronie fastportu :slight_smile: teraz aktualizuje softa przez SEUS-a

oby zadziałało… potem wgram sterowniki do aparatu i dźwięku ale nie wiem jak ale się dowiem :smiley:

EDIT:

no i wszystko śmiga, wgrałem sterowniki do dzwięku:

SquaSh WBXML Acoustic by Leito07 V1.0 [bETA4]

do aparatu:

Chombos1_C902_camdriver_V2.5

i parę drobnych rzeczy :slight_smile:

dzięki za pomoc :wink: