Modyfkacja twarzy specjalnymi efektami

Witam ostatnio gdzieś widziałem gościa który miał taki efekt pół twarzy miał w takim fajnym ekefkcje zrobionym podobnym do ognia czy coś taka jak by maseczka wie ktoś jak można taki efekt zrobić postaram znaleść screenu albo takie różne efekty jak nakrycie lekko twarzy obrazem Lwa wilka itp… dziękuje za pomoc

chodzi Ci o przenikanie obrazów??

Jakie programy masz do dyspozycji??

No wiadomo, że takie coś najłatwiej zrobić w Gimpie, albo Photoshopie…

Oczywiście, ale warto wiedzieć jakiego programu używa Misiek1212 , żeby pokierować jakoś lub dać link do tutka…

Photoshop 7

Gimp wole go mijać z daleka

Adobe Photoshop CS3 trial

Taaa,w prezencie;d Przyznaj się że na trial’u jedziesz albo crack’a ściągnąłeś ;d

Opisz dokładniej o jaki efekt Ci chodzi,bo mało idzie zrozumieć z tego co napisałeś ;]

nie będę się z tobą kłócił czy trial czy crack czy w prezencie bo to trial ^ ^ bo i tak mi już nerwy puszczają na ten program jak na gimpa a co do efektu to np: Ogień lód etc… na pół twarzy

No to wystarczy żebyś znalazł jakiś obrazek z ogniem,wkleił go na ‘twarz’ która chcesz ozdobić,dał warstwę z ogniem wyżej niż tą z twarzą,ustawił przeźroczystość (opacity) warstwy z ogniem na jakieś 50-75%,ew wymazał gumką niedoskonałości i gotowe :stuck_out_tongue_winking_eye:

a o oczy ?

W sensie żeby zrobić ogień w oczach czy żeby oczy były normalne gdy cała twarz “płonie” ?

Zal mi was…nie nauczysz go jak to zrobic…misiek efekt ktory widziales podobal sie sie bo pewnie byl robiony przez kolesia co siedzi w tym z 5 lat… i ciagle takie rzeczy robi… roz przez najblizsze 2-3lata tylko efektyu na twarze i bedziesz wiedzial…

G.rHino , nie koniecznie.

zaznaczasz w photoshopie lassem na lekkim feather gościowi część twarzy, tworzysz nową warstwę z obrazka ze skórą lwa, odwracasz zaznaczenie, wycinasz boki skóry lwa, ustawiasz stopień przezroczystości, możesz to zrobić ręcznie przemazując gumką z kryciem np. 10%, wyginasz lekko warpem dla lepszego efektu, troszkę burn, zdziebko dodge dla pokazania rysów twarzy, sklejasz z faceta fizjonomią i gotowe…

Albo zupełnie inaczej, jak to w photoshopie, wiele jest dróg, liczy się efekt…

(photoshop od 1993 roku ale takie rzeczy można zrobić po 1-2 miesiącach otrzaskiwania się z programem)