Mogę dzwonić ale do mnie się nie może nikt dodzwonić:(

Witam

MAM motorolke e365 a problem jest taki że ja mogę normalnie dzownić do każdego ale gdy ktoś do mnie dzwoni to mi nic nie pokazuje a temu co dzwoni mówi że Telefon wyłączony lub poza zasięgiem aaa zasięg mam:( raz na jakiś czas się tylko ktoś dodzwoni ale to żadko:(

Pozdrawiam:)

Siwy_155

Ale jaki ten zasięg masz ?? w miare dobry czy słaby czasem jest tak że jak telefon leży sobie gdzieś na stoliczku to zasięg jest slaby lub w ogóle go nie ma wystarczy że weźmiesz tel. do ręki czyli około 1 meter wyżej i już zasięg się pojawi , pozatym dziasiaj jakaś niesprzyjająca pogada dla sieci plus, tel z zasięgiem strasznie szaleje przynajmniej u mnie , mam nadajnik jakieś 800 metrów od telefonu o on mi pokazuje zasięg z nadajników oddalonych o około 12 kilometrow i tak sobie miga raz śląskie raz małopolska a zawsze pokazywał nadajnik mojej miejscowości.

Telen ma zasięg 4 kreski lub 5 czyli full i wszystkie telefony działają nawet jak karte inną się włoży do tego koma to to samo się dzieje a sieć to orange ale to napewno wina telefonu ale nie wiem co to czy da się to naprawić itp

Złączono Posta : 21.03.2007 (Sro) 11:08

Zauważyłem następną ciekawą rzecz

Jeżeli nie dzwonie na ten telefon przez 15 minut i spróbuje na niego zadzwonić to się dodzwaniam ale gdy już się rozłącze i spróbuje jeszcze raz to się nie dodzwonie a gdy telefon poleży następne 15 minut to znów się mogę na niego raz dodzwonić… dziwne

Moj znajomy ma ere i ma tak w K700i ;/… ciekawe co to za przyczyna… bateria i zasieg pelne…