Moglibyście znaleźć sterowniki do karty graficznej?

Przeinstalowałem ostatnio system, nie zainstalowały się sterowniki do karty graficznej.
Jak sprawdzam model karty wyświetla się: Standardowa karta graficzna VGA… Pomożecie?
Tu daje inne informacje, które wam prawdopodobnie pomogą:
Typ mikroukładu:AMD ATOMBIOS
Typ konwertera DAC: 8 Bit
Przybliżenie całk. il. pamięci: n/d

Dzięki!

Czy chodzi o komputer stacjonarny? Jeśli tak to podaj firmę i model karty graficznej PCI.

… i system operacyjny podać by się zdało … a tak: szklana kula powiada że będzie sterownik ATI… jakiś …

Firma To AS Rock. Nie wiem niestety jak sprawdzić model karty graficznej PCI. System operacyjny to win 7

Niestety, w tym przypadku pozostaje jedynie otwarcie pudła komputera, wymontowanie karty graficznej i odczytanie napisów na niej samej. Chyba, ze ktoś inny ma lepszy pomysł?

A masz programy do wykrywania karty graficznej?

Ja nie znam takich programów, w przypadku gdy system wykrywa jedynie kartę VGA. W komputerach stacjonarnych zawsze dobrze jest znać firmę i model własnej karty graficznej, jeśli jest wtykana do PCI(ex) lub AGP.

No to jednak musze zajrzeć do mojego dziadka,…

A 32, czy 64 bitowy?

Dużo informacji również poda Ci najnowsza Aida64.

Może być karta zintegrowana i wtedy trzeba podać dokładny typ płyty głównej lub osobna karta i najlepiej odczytać z niej dane.

Ale jak zrobisz aktualizację systemu z WU na 100 % problem może rozwiązać się sam.

Czy przypadkiem bios nie jest wszystko wiedzący ??
Wchodzisz i odczytujesz …

Producent od zawsze podaje nazwy numery serii czy numery biosu każdy sprzęt jest oznaczony nazwany nie ma anonimowych :wink: po prostu może system jużnie potrafi odszyfrować !
Ne możesz zmienić na coś znanego byle karta 12 LETNIA GF 6800GT?

wejdź w menadżer urządzeń, prawym na standardowej karcie graficznej VGA, Właściwości > Szczegóły > z listy Identyfikatory sprzętu i wklej w google, ten pierwszy zazwyczaj działa i znajdzie się nieznana karta.