MOH2010 czy tania wersja z allegro jest legalna

Witam zainteresowałem się nową odsłoną Medal Of Honor. Postanowiłem kupić i moją uwagę zwróciły o wiele tańsze aukcje zdjęć opakowań MOH z kodem. konkretnie przykład TUTAJ

I mam kilka pytań czy to jest legalne czy nie będzie z tym problemów bliżej nie określonych czy ktoś to kupił i jest w stanie polecić ?! Pudło i płyta nie jest aż tak ważna jak 50 parę złotych oszczędności.

Dziękuję i pozdrawiam Chrucik

Dostajesz zdjęcie pudełka z kluczem, czyli w świetle licencji posiadasz klucz.

Nie wiem jak inni, ale uważam, że jest to legalne, ponieważ ściągasz to dalej drogą elektroniczną przez EA Download Manager`a, który na pewno nie da Ci ściągnąć gry na pirackim kluczu…

No dobrze, teraz pytanie jaka jest szansa ze ktoś ten klucz bedzie miał oprócz mnie. Czy mogą mi odciąć dostęp do konta jesli ktos sie bedzie jeszcze z tego klucza logowal… W sumie dużo osób to kupiło, ale kto wie… Pozdrawiam Chrucik

Zdjęcie pudełka to jeszcze nie jest pudełko.

Ile wynosi cena na oficjalnej stronie? Bo legalnie nie da się kupić taniej niż 10-20%, przecież ten co sprzedaje musiał gdzieś kupić, a na programy nikt nie daje 50% marży. Wyjątkiem są stare programy, które można czasem kupić za grosze, jak ktoś (głównie supermarkety, bo to one zamawiają duże ilości) chce się pozbyć z magazynów.

Oryginał z pudłem okolo120 zl a to jak widac 50 pare…

Tutaj jest taka sama sytuacja jak z Battlefield Bad Company 2…

Na allegro można legalnie kupić za 49,90 zł, kiedy na empik.com kosztuje 128,99 zł…

Fragment aukcji:

Właściwie to samo jest na aukcji z pierwszego postu, jak i tej aukcji (Bad Company 2)

Klucze elektroniczne (licencje elektroniczne) są przeznaczone do sprzedaży drogą elektroniczną w postaci skanu “kartki” (chodzi o specjalnie przygotowaną kartkę) z tym kluczem. Na zachodzie jest to bardzo rozpowszechniona forma sprzedaży (jak i kupna) tego rodzaju oprogramowania…

Normalna sprzedaż.Od dawna wiele gier można było tak kupować

Co do pytania, czy inny gracz też będzie dysponował tym kluczem - nie, nie będzie. Każdy klucz jest unikalny, a pobierając przez EA Download Manager-a nie dostaniesz pirackiej wersji, bo nie dopuści klucza, jeśli jest zarejestrowany na inne konto. W takim wypadku należałoby skontaktować się ze sprzedawcą i pokazać stosowne dowody na niedziałający key.

Jest duża szansa.

JA kupiłem w ten sposób klucz do Crysis: Warhead i co prawda gre pobrałem, lecz gdy chciałem ją uruchomić, wyskoczył mi jakiś komunikat z błędem, który okazał się oznajmiać iż mój klucz już został wcześniej przez kogoś użyty i nie mogłem uruchomić gry.

Co prawda, wysłałem screena do sprzedawcy i wymienił mi klucz na sprawny, lecz od tego momentu minęło pół roku i nie ręczę za to czy gdybym dziś znów chciał skorzystać z mojego konta w ea store, pobrać i zagrać w tytuł ponownie, to czy sytuacja by się nie powtórzyła.

Ja bym Ci radził jednak zainwestować w pudełko i mieć pewność że kiedy Ci przyjdzie ochota to sobie pograsz i nie przywita Cię ten sam komunikat co mnie.

Jak widać zostałem oszukany przy pierwszym podejściu, pomimo tego iż sprzedający w opisie aukcji, zapewniał że klucze są nowe i pochodzą z legalnego źródła.

Na Twoim miejscu bym nie ryzykował.

Ja się już wyleczyłem z “cudownie tanich elektronicznych wersji z allegro”.

Ta wersja jest legalna. Po prostu te gry nie są kupowane w Polsce (a gdzie, nie wiem), tylko gdzieś gdzie widocznie jest sporo taniej.

chrucik , Nie kupuj tej gry ,jest beznadziejna.

dokładnie. według mnie jest śmieszne, ze kampania jest na 4 godz…

superbike08 , dokładnie ,a te 4 godziny żywcem zerżnięte z BFBC2 + marna przez duże M ,podróba COD MW ,sztuczna inteligencja wrogów po prostu miażdży ,można stać sobie w miejscu i po prostu jednym strzałem ściągać wrogów ,brak zniszczeń i odrzutu :!: .Problemy z serwerami w multi ,wywala nie łączy i nuda.Jak nie masz to kup BF BC 2+ Vietnam .

kampania w Bac company 2 też była krótka, ale dostarczała tyle emocji !!

I, wszyscy zachwalają muli bad company 2, a grałem przez xboxa live i jest głupie nudne i według mnie kompletnie źle zrobione, i przydał by się w niej taki tryb jak dedmatch