MOHAA-proglem

Mam wszystkie części medala chciałem zagrać w allied assault nacisnołem misje treningową i

7ba6d7adb0bb528dm.jpg

tak samo jest ze wszystkimi innymie misjami.Gre mam orginalną.

Reinstalacja + czyszczenie rejestru…

z miesiąc temu jak wymieniałem części w kompie to formatowalem oba dyski i instalowałem od nowa medala i wtedy było to samo

No dobrze, a od kiedy te problemy z grą zaczęły się pojawiać?

Od samego początku?

miałem 3 gierki Medal of Honor Allied Assault,Sperhead,Breakthrough z allegro z oryginalnym pudełkiem i cd-keyem z tyłu zainstalowalem wszystkie ale nie sprawdzalem ich na sigelu bo już kiedys przeszlem medala i grałem przez neta a kiedyś jak tata chciał se zagrać to wtedy to zobaczyłem

Złączono Posta : 03.06.2006 (Sob) 10:07

a może da się to jakoś obejść ?? znalazłem kiedyś w tipsomaniaku wpis do konsoli ‘‘maplist’’ żeby pokazywało i włanczało jaką chce mape próbowałem ,ale lipa

Nie wiem czy wolno tu to napisac ale taki blad wyskakuje jesli po instalacji patcha jest zły c… w wersjach pirackich :x

chyba ze nie instalowales patcha 1.11

Pozdro

:shock: :? :roll:

niewiem nieinstalowałem żadnego patcha jedyne patch jaki mam to do Breakthrough

Nic nie sugeruje ale sam bym sie nie przyznal, zreszta gralem w medala w necie ponad półtora roku i duzo osób mialo ten sam problem,g ra sie wlaczala a podczas uruchamiania jakiejkolwiek misji albo mapy MP wywalal ten blad… przez instalacje patcha 1.11 bez zreszta na orginale tez taki bubel moze wyskoczyc.

chyba,że mnie koleś na allegro zrobił w bambuko :frowning:

Mnie jak coś się takiego robi przy róznych aplikacjach to robie aktualizacje windows

a jesli nie pomoże to :