Moi rozmówcy słyszą dźwięki z mojego komputera

Witam.

Mój problem jest taki że podczas rozmowy na Team Speaku, Ventrilo, bądź Skypie, moi rozmówcy słyszą dokładnie wszystko, co robię na komputerze tzn. gdy ja oglądam przypuszczalnie film na YouTube, to mój rozmówca słyszy wszystko co na nim jest, ze zwiększoną wydajnością niż ja ( po prostu słyszy to głośniej) Problem jest od nie dawna, bo próbując naprawić okropnie szumiący mikrofon, coś namieszałem - moja wina. Prosiłbym o pomoc.

Póki co przeczytałem w internecie, że warto wyłączyć Miks Stereo w komputerze. Problem tkwi w tym że po wyłączeniu tego nie słychać niczego, co mówię - więc nie mogę tego zmienić. Ustawiałem rzecz jasna mój mikrofon na domyślne urządzenie, odrzucając jednocześnie Miks Stereo, ale go nie wyłączając. Niestety i to nie pomogło. Dodatkowo w ustawieniach Skype’a ustawiłem mój Mikrofon jako urządzenie domyślne, nic z tego, gdy mam odrzucony miks stereo w ustawieniach skype’a to nie mogę nawiązać nawet połączenia i wyskakuję komunikat 'Problem z urządzeniem odtwarzającym" . Więc muszę znieść ten Miks Stereo i brak możliwości słuchania jakiejkolwiek muzyki podczas rozmów na Skypie

Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Mogę podać kilka szczegółów, które mogą mieć jakiś wpływ na to.

-Posiadam laptopa bez wbudowanego mikrofonu

-Pierwotnie posiadałem słuchawki z mikrofonem jednocześnie, ale mikrofon mój się popsuł, więc dokupiłem oddzielny mikrofon i rozmawiałem.

-Jeśli chodzi o dźwięk w menedżerze urządzeń to przedstawia się on tak:

Dodam na koniec, że nie miałem z tym problemów, ale chciałem zmanipulować jakieś ustawienia i to popsułem, w ustawieniach realteka, przesuwałem wszystkie możliwe opcje itd. ale albo mnie nie było wg. słychać, albo było słychać nadal te dźwięki z komputera.

Wiem, że były tematy na ten temat na tym forum, ale nie okazały się one pomocne :wink:

Bardzo proszę o pomoc.

Wycisz “wejście liniowe” - powinno załatwić sprawę

Nic. Ponadto wyskoczył mi błąd że "nie można odnaleźć urządzenia do nagrywania dźwięku’’ w rejestratorze dźwięku.

Dodane 30.03.2013 (So) 0:20

Odświeżam.

Problem nie rozwiązany - nadal nie mogę rozmawiać przez Skype’a, bo mikrofon odbiera bardzo głośno sygnały z komputera. Próbowałem wielu sposobów - wyłączałem miks stereo - ale to powodowało jedynie wyciszenie całkowite - i mnie i głosu z komputera - ponadto gdy wyłączam go to nie mogę rozmawiać na skypie, wyskakuję komunikat “problem z urządzeniem nagrywającym” - w ustawieniach realteka, wyciszałem nagrywanie - też nic.

Miks Stereo po wyciszeniu automatycznie mi się włącza, gdy włączam Skype’a i jakiś film na YouTube przypadkiem i sytuacja się powtarza - nic nie mogę zrobić.

Nie wiem czy to coś da, ale tak wygląda gdy wchodzę w zakładkę nagrywanie:

Problemem jest u mnie chyba miks stereo, bo w ustawieniach skype’a nie mogę ustawić Mikrofonu jako urządzenie nagrywającego tylko jedynie Miks Stereo.

Bardzo proszę o pomoc.

Problem ustąpił pytam się bo zmagam się z tym samym problemem

Witam też mam taki problem. Pomogło coś? Jeżeli tak to w jaki sposób? Dzisaj grałem z kolegą poczym nagle słyszał to co oglądam na yt.