Mój abonament, moja telewizja

MŚ w Oberstdorfie: :x

:arrow: http://sport.onet.pl/1215715,0,0,wia,10 … preza.html

Dla mnie to nie będzie duża strata bo prawie wcale nie oglądam TV i nie interesuje mnie ta dyscyplina sportowa :expressionless:

strumienianin i o co ten szum… przecież wiadomo, że Janusz Krężelok to nie skoczek narciarski więc polacy sobie tylko skoki pooglądają :?

dla bardziej zainteresowanych są obszerne transmisje EuroSportu :slight_smile: ci którzy takiego luksusu nie mają, no cóż…

mnie bardziej dobiło jak Polsat wykupił prawa do Mistrzostw Świata Korea-Japonia 2002 i nie widziałem żadnego meczu (poza blamażem biało-czerwnonych) :evil:

Tylko dlaczego od biegu ważniejsze są powtórki Klanu i Plebanii?

Ja na szczęście mam dostęp do czeskiej telewizji :slight_smile:

:arrow: http://www.ceskatv.cz/program/17.02.2005.html

Czesi wiedzą, że to ramówkę dostosowuje się do imprezy a nie imprezę do ramówki :slight_smile:

ale polacy nie gęsi i swój język mają - widocznie uznano, że powtórki Klanu będą miały większą oglądalność niż pan Krężelok.

czy słusznie… :blush:

osobiście wolałbym obejrzeć biathlon :frowning:

To nie chodzi o tę jedną imprezę sportową.

Zawsze jak jest olimpiada lub MŚ tvp skacze z programu na program (oczywiście nigdy nie jest tak, że przejście jest płynne - trzeba jeszcze 5 minut reklam obejrzeć)

A Czesi… znów ich pochwalę, potrafią przeznaczyć jeden kanał (Program 2) tylko na transmisję. Czy u nas to się kiedyś uda?

to było do przewidzenia :? :? :?

Niestety :frowning:

w dzisiejszym przegladzie sportowym jest dokaldnie to samo. to co odpieprza TVP to jest poprostu jakas parodia i to z kazdym sportem. najlepszym przykladme sa sobotnie mecze era basket ligi gdzie transmisje sa zapalnowane na 13.30 to oni wala transmitowac posiedzenie komisi sledczej. szkoda gadac na temat TVP ale na szczesice jest eurosport na ktory zawsze mozna liczyc. odnosnie mistzrostw swiata w obersdorfie to szef eurosportu powiedzial ze oni pokaza wszystko co sie bedzie w obersdorfie ruszac, i takie cos to rozumiem.

pozdro

Nieźle, nieźle !!

Przecież wiadomo, że TVP nie ma nic wspólnego z telewizją publiczną. Jest to prywatna telewizja polityków i UB-ków, i to ich widzimisie się liczy a nie interes abonentów i wszystkich innych.

Żadnej logiki w ramówkach nie było i nie będzie, a oddanie transmisji na rzecz Polsatu z MŚ w Korei, to było chamstwo do kwadratu.

Kwiatkowski miał kasę (po 50 tyś. zł na miesiąc) dla swoich gwiazd to zabrakło na transmisje.

polska telewizja jest p**** dlatego jej nie oglądam. Dobrze że nie płacę abonamentu. Wole te siano zostawić w knajpie 8)

Tylko patrzeć jak takiem myki staną się nagminne :?

dopóki Adam Małysz pokazuje co umie robić najlepiej doputy będziemy oglądać skoki :lol:

a że reszta naszego sportu to tylko marna namiastka dawnych sukcesów… :cry: