Mój blogowy hejt

Cześć,

Od pewnego czasu piszę wpis o hejcie w internecie. Temat niby wałkowany miliardy razy, wiem, ale po prostu chciałbym wyrazić tutaj, na dobrychprogramach swoje zdanie. I tutaj rodzi się pytanie, czy taki wpis ma szansę ukazać się na blogu? Jakby nie było dotyczy on, nie bezprośrednio ale jednak tematyki portalu. Po prostu chcę się upewnić, czy nie piszę tego wszystkiego na marne. Dodam, że poruszam w nim wiele kontrowersyjnych tematów.

 

Myślę że taki wpis ma sens , przecież każdy z nas ma własne zdanie / własną opinię dodatkowo taki wpisd może być "źródłem do wymiany poglądów

Taki wpis potrafi dość szybko doprowadzić także do kłótni

Zgadzam się z Tobą , ale jak wiesz zapewne sam wymiana pogladów (nie hejtów" nie bo nie / złe bo złe ) jest raczej konstruktywne , jeśli na tym komuś zależy

Nie mam nic przeciwko wymiane poglądów :wink: Pozostaje poczekać na odpowiedź kogoś ‘‘z góry’’ i zabieram się za wpis

Jak go zamieścisz to raczej pojawi się w grupie pozostałe, a czy gdzie indziej to już zależy od oceny redakcji i moderatorów bloga. I to nie działa w ten sposób że ty najpierw praktycznie w ciemno zadajesz pytanie i oczekujesz deklaracji. Tylko  ty piszesz a moderacja (redakcja) to zatwierdza bądź nie i kwalifikuje co z nim dalej.

Oczywiście że nie proszę o nic w ciemno. Chodzi mi bardziej o samą tematykę, czy to ma prawo bytu na blogu DP, gdyż tak jak pisałem wcześniej jest to dość kłótliwy temat, a zamierzam w nim poruszyć kontrowersyjne tematy.

Forum a blog i strona główna portalu to niestety dwie inne bajki. Czekać na odpowiedź możesz, czy się doczekasz to już inna sprawa. Wyślij wiadomość do jednego z moderatorów bloga a twoje wątpliwości zapewne zostaną rozwiane. Tak będzie szybciej.

Hej,

Generalnie nie ma ograniczeń w pisaniu blogów na DP. Jeśli wpis nie będzie nadawał się na główną, po prostu zostanie na Twoim blogu. A pisać można o wielu sprawach - prosty przykład: http://www.dobreprogramy.pl/ruuuda.m/Wpadka-Radzcie-sobie-sami,51397.html

Pozdrawiam,

Dzięki ślicznie za wyjaśnienie.