Mój download

Witam mam taki problem :

-skąd mam brac programy do download?

-czy moge je brać z dobreprogramy i przepisywać licencje itd?

Ze stron producentów?

Teoretycznie nikt Ci tego nie może zabronić, nie wolno jednak kopiować opisów, gdyż redaktorzy dp.pl są ich autorami i musiałbyś uzyskać ich zgodę.

Masz więcej pytań - kieruj je do odpowiednich osób:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=5#kontakt

Sam musisz szukać ;]

polecam softpedia , download.com jest jeszce jeden chyba najwiekszy na swiecie ale to juz sam sobie poszukaj :smiley:

dzieki

Chcesz kopiować EXE-ki i umieszcać je na własnym serwerze? IMHO nie jest to dobry pomysł - tylko sobie zapchasz miejsce na serwerze i dostępny transfer z serwera szybko Ci się wyczerpie (nawet DP nie trzyma programów na swoich serwerach - poza nielicznymi wyjątkami). Lepiej linkować bezpośrednio do pliku znajdującego się na serwerze producenta.

Co do opisów: zauważ, że przy niektórych grach na DobrychProgramach jeśli autorem opisu jest ktoś z innego portalu (na przykład z Victory Games) to znajduje się tam odpowiednia adnotacja. Poza tym musisz mieć zgodę autora tego opisu.

no wiesz ale jesli w PHP-fusion mam dział download to co mam z nim zrobić?

Ale to nie znaczy, że musisz robić taką bazę jak ma DP.Jaka tematyka strony ?

Komputery

Daj link do tej swojej strony :stuck_out_tongue:

Robienie stron o komputerach jest nie opłacalne bo wiesz ile jest już o komputerach? Nie tylko ty jeden masz takie pomysły, no chyba że twoja strona będzie się wyróżniać niż inne choć to dziś już nie realne. Hmm… jeśli chcesz robić tą stronę to radze poczekać bo w tym wieku (12lat) to nie masz takiego doświadczenia żeby od razu jakięs strony robić o kompach i programach. Spójrz na DP. Ile trzeba poświęcić czasu aby prowadzić taki portal i jednocześnie być tak popularnym portalem. Masz 12lat i ja radziłbym Ci dobrze skończyć szkołe

Mnie tam dużo szkoła nie ochodzi dobrze mi idzie mam srednia 4,79