Moj IE 6 nie sciaga exe'ków

Moj problem netowy polega na tym, ze po odinstalowaniu Flashget’a IE nie sciaga plikow o rozszerzeniu exe - np nie moge automatycznie pobrac programow ze strony http://www.dobreprogramy.com tylko musze kazdorazowo klikac prawym na linku i wybierac opcje zapisz obiekt docelowy jako…

IE stara sie zaladowac pliki exe do przegladarki - czy cos takiego

dodam ze mam winde XP SP2 wszelkie uaktualnienia Zone Alarma i NortonAV i wszystko wczesniej dzialalo ok

prawdopodobnie problem mozna latwo rozwiazac klikajac na jakies ustawienia w IE ale ja jak dotad nic nie znalazlem :frowning:

To niestety nie jest możliwe bo Vortal korzysta ze skryptu Java i tak się nie da. Sprawdź czy przypadkiem nie masz włączonej gdzieś opcji blokowania wyskakujących okienek.

Dzieje ci sie to tylko na tej stronie??

A wlasnie ze sie da… jak wyskoczy to male okienko to nic sie nie dzieje jak naciskam link, ktory trzeba nasisnac w takich przypadkach to tez nic sie nie dzije dopiero jak klikne prawym i zrobie zapisz obiekt docelowy jako… to wtedy uruchama sie zapisywanie - ale to niewazne

Nie mam poblokowanych wyskakujacych okienek - wszystkie inne okienka wyskakuja - chodzi tylko o linki do plikow exe - IE nie chce ich automatycznie sciagac tylko stara sie je zaladowac do siebie i wyswietla pusta strone na ktorej jest mala ikonka pliku

Dzieje mi sie tak na kazdej stronie

Spróbuj użyć Narzędzia naprawy IE

:arrow: Jak naprawić program Internet Explorer