Mój komputer nie czyta linków

Od wczoraj mój komputer nie czyta linków.Po kliknięciu na link ukazuje się komunikat:“Nie można odnaleźć aplikacji”.Może ktoś jest w stanie rozwiązać mój problem,będę bardzo wdzięczny.Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale dla pewności podam,że posiadam HP Pavilion dv600,a system operacyjny to Windows Vista Home Premium.

w jakim konkretnie programie klikasz na linki ??

Nie wiem czy pomogę… miałem coś podobnego. Najpierw była to drobnostka. Możliwe, że jesteś w trybie offline (ustawienia internetowe). Sprawdź tam wszystko bo może masz coś przestawione. Drugi sposób to może zainstalowałeś jakiś syf. Sprawdź co masz zainstalowane w Dodaj usuń programy. Kiedyś miałem zainstalowany taki syf o nazwie Look4Here czy coś takiego i on ujawniał się tylko jak klikało się na linki.

Oczywiście możesz mieć coś innego. Wykluczam tutaj czynniki zewnętrzne jak brak dostępu do internetu, wyłączony modem, nie opłacony rachunek za net :stuck_out_tongue:

Jak nie pomoże zostaje ci przeinstalowanie …

A może zobacz-Panel sterowania-dodaj,usuń-określ dostęp do programów -niestandartowa.

Dziękuję za podpowiedzi,spróbuję coś z tym fantem zrobić.

Dodane 11.02.2010 (Cz) 21:22

Jestem jeszcze raz.Nie sprawdziłem wszystkiego,mam problem z linkami na poczcie przychodzącej/aktywacja konta,nie otwiera stron Ashampoo/oraz nie otwiera stron internetowych na paseczku z wiadomościami.Pozostałe linki czyta.

Odpal przeglądarkę i w ustawieniach zaznacz, by była jako Domyslna.