Mój komputer strasznie się muli;/

Witam mam pewien problem . Mój komp strasznie się muli … Robiłem już formaty itd. Dysk jest ok procesor też. Jedyne co mi nie pasuje to ramy … Jest taka możliwośc? Ram mam 448 Mb … Myślę ze jedna z kości mogła walnąc… Pytam się bo nie chce wywalac kasy w błoto

Dzięki z góry:)

Cześć

Jeżeli masz podejrzenie że pamięc jest uszkodzona sprawdź ją na innym komputerze bądź przetestuj (samą) np. Memtestem.

Nie podajesz jaki masz sprzęt więc trudno jest nam udzielić jednoznacznej odpowiedzi co jest nie tak.

I jeszcze jedno na jakiej podstawie stwierdzasz że dysk jest ok - sprawdzałeś go np programem HDTune?

Sprawdź pamięci za pomocą http://www.dobreprogramy.pl/Memtest86,P … 12492.html

Jeśli masz więcej niż jeden moduł to każdy testuj oddzielnie.

Ok spróbuje…:slight_smile: Ale jest możliwośc ze komp się tak muli od małej ilości ramów?

Dodane 14.01.2013 (Pn) 22:49

Dysk wymieniałem 2 tygodnie temu

:slight_smile:

Cześć

Wróżek tutaj już nie ma :wink: Podaj jakie parametry ma twój komputer.

Będzie problem… Bo to komp kumpeli

wiem tyle że procek to intel coleron płyta głowna asusowska. tysk 500 gb seagate

Dodane 14.01.2013 (Pn) 23:00

chodzi mi tylko czy jest to bardzo prawdopodobne ze to przez ram…;/

Problemem może być tutaj wiek tego sprzętu. Innymi słowy jest już on przestarzały.

Podaj parametry komputera, oraz jego zastosowanie.

448 MB pamięci RAM to jest dosyć mało i może nie wystarczyć do przeglądania internetu

Cześć

Na podstawie tego co podajesz, mogę odpowiedzieć tylko może tak, może nie.

Zgodzę się z problemem wieku:) Dziś podanie parametrów kompa jest troszkę nie możliwe… a zastosowanie to wiesz … stronki internetowe gg jakieś filmy obejrzec coś w wordzie napisac nic szczególnego… to co wiem ze ma mało ram… 448mb to w komórce mam 512;/

Dodane 14.01.2013 (Pn) 23:08

Ok :slight_smile: zabiore swoją kośc ramu do niej i zobaczymy jak będzie;)