Moj komputer strasznie wolno dziala- pomocy

witam. moj komputer strasznie wolno pracuje. co mam zrobic zeby go przyspieszyc? probowalem instalowac programy typu win optimizer, odkurzacz itp, ale wciaz pokazuje mi komunikat ze nie moze znalezc i zebym sprobowal pozniej…ratujcie. pozdrawiam

Musisz podac więcej informacji, nie jesteśmy jasnowidzami. Im wiecej będziemy wiedziec o twoim problemie tym szybciej Ci pomożemy.

Czego nie może znależć??

mam windowsa 2000 probowalem zainstalowac jakies narzedzie do optymalizacji systemu typu odkurzacz12.0.0.188. po rozpoczeciu pobierania wyswietla sie komunikat; “program internet explorer nie moze pobrac pliku…88setup(dobre programy.pl).exe z storage dobreprogramy.pl program internet explorer nie moze otworzyc tej witryny internetowej.zadana witryna jest niedostepna lub nie mozna jej znalezc. sprobuj ponownie pozniej.” tak dzieje sie przy probie zainstalowania jakichkolwiek narzedzi tego typu

Dodane 16.12.2009 (Śr) 13:06

Edytuj postUsuń postZgłoś ten postOdpowiedz z cytatemRe: moj komputer strasznie wolno dziala- pomocy

przez darou1 » 16.12.2009 (Śr) 13:03

mam windowsa 2000 probowalem zainstalowac jakies narzedzie do optymalizacji systemu typu odkurzacz12.0.0.188. po rozpoczeciu pobierania wyswietla sie komunikat; “program internet explorer nie moze pobrac pliku…88setup(dobre programy.pl).exe z storage dobreprogramy.pl program internet explorer nie moze otworzyc tej witryny internetowej.zadana witryna jest niedostepna lub nie mozna jej znalezc. sprobuj ponownie pozniej.” tak dzieje sie przy probie zainstalowania jakichkolwiek narzedzi tego typu

Co Ty chcesz instalować jak wogóle nie mozesz go pobrać ??? pierw przeskanuj system dobrym antywirusem np Kasperskym,moze być wersja trial na 30 dni,bo założę się ze masz jakiego syfa,potem wejdź w Windows Update i zainstaluj wszystkie poprawki

dzieki za podpowiedz, ale nie uwierzysz- wszedlem na dobre programy wyszukalem kaspersky antivirus i po probie instalacji wyswietlil sie ten sam komunikat ktory opisalem wczesniej… co dalej robic? czy zawezwac informatyka i zabulic pare stowek czy da rade cos zaradzic? pozdrawiam

:arrow: weź popróbuj w trybie awaryjnym zainstalować KIS

:arrow: słyszałem że pendrive z wgranym jakimś antywirem przeskanuje ci kompa zaczyna sie jakoś na a chyba ArcaVIR

:arrow: Daj odpowiedź jak to zrobisz

Daj log z programu OTL.

W linku na dole strony masz instrukcję. http://forum.dobreprogramy.pl/hijackthis-rsit-otl-dds-inne-instrukcja-t36654.html

W poście dajesz tylko link a log wklejasz na http://www.wklej.to lub http://www.wklej.org

A spytałeś niedoświadczonego Usera czy ma jakiegoś antywira na kompie zainstalowanego, jak ma to co w tedy?

start> Uruchom> wipsz

msconfig

Zakładka “Uruchamianie” wywal zbędniki z auto startu. Zmień przeglądarkę na jakąś inną Mozilla Opera Chrome

Podaj logi jak kolega prosił i potem się zobaczy

popierwsze on nie może zainstalować innej przęglądarki jak sam napisał czytaj uważnie

jakiś szpieg albo wirus zablokował ci ściąganie z IE

ściągnij u kolegi czy u kogoś tam antywirusa ,antyspyware wrzuć na płytę i zainstaluj go sobie

zrób sobie kopie ważnych danych ale nie na partycji c tylko na innej i przeskanuj wszystko i na końcu partycje c jak się coś zdupczy to jeszcze je odzyskasz

długo tak ile ma ten system miesięcy raczej format będzie :cry:

Sprawdź czy chłodzenie w komputerze jest jak w najlepszym porządku może to wpływać na zwolnienie pracy komputera.