Mój kopmp nie reaguje na nic?


(Aska136) #1

odpalam komp ,wszystko działa .Mam ikonki na pulpicie ,chce odpalic mozille i nie moge.?Nawet innych progamów te które mam na pulpicie-ikonki nie moge odpalic.A mam oprogramowanie vista.Nic nie usuwałam z kompa i dzis nie moge nic zrobic ,a wczoraj działał ,bez zarzutów!!!Pomocy :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: [-o<

-- Dodane 10.09.2011 (So) 12:09 --

aha ,nawet w panel sterowania nie moge wejsc ,ani nawet w ccleanera, skypa ,nic! !!


(Bowjan) #2

Wyłącz osłony avast i wtedy sprawdź uruchamianie programów.Jeśli zadziałają tzn że musisz odinstalować avast i zainstalować go ponownie ale wczesniejszą wersje 6.0.1203


(Aska136) #3

spróbuje i dam ci znac .jeju czekałam na odp z niecierpliwoscia .dziekuje ,zobaczymy jak sie to da zrobic.

Dodane 10.09.2011 (So) 13:43

działa ,działa .Jest już dobrze.Ale za to miałam problem z odinstalowaniem tego Avasta.Nie mogłam go odinstalowac ,próbowałam go nawet 5 razy odinstalowac!Ale sie udało .Blokował mi wszystko.Nawet panel sterowania.Dziekuje ci ogromnie za pomoc!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:


(takiktoś) #4

Pisz po polsku, kobieto. Kaleczysz język swój, ojczysty. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:


(Aska136) #5

Chyba jestes od głupiego pisania a nie od pomagania .Pomyliłeś Chłopie strony! !!


(takiktoś) #6

Ja daję rady na przyszłość. Lepiej pisać poprawnie po polsku na tym forum bo to jest w regulaminie. Moderatorzy zwracają uwagę na znaki interpunkcyjne. Więc po dobroci proszę o to byś na przyszłość pisała poprawnie. Zrozumiałaś. :slight_smile: I nie pomyliłem stron. I czemu uważasz że jestem chłopem? Skąd możesz wiedzieć kto się czai z drugiej strony ekranu. Szanuj rady innych. :slight_smile:


(Aska136) #7

jesli masz jakis problem ,to może moderator niech sie wypowie!A skad masz pewnosc ,ze tez jestem kobietą !!


(takiktoś) #8

Koniec tematu. Ja serdecznie tylko proszę o przestrzeganie norm językowych a ty robisz wielką awanturę. “A skad masz pewnosc ,ze tez jestem kobietą!!” Więc w 3 poprzednich postach ci się rodzaj męski z żeńskim w czasownikach pomylił. Bardzo ciekawe. Jesteś osobą upartą. Zawsze musisz mieć rację, co. Nie można nowej osobie na forum powiedzieć żeby przestrzegała paru rzeczy? Może lektura regulaminu ci pomoże: regulamin-forum-serwisu-dobreprogramy-t210226.html.

2.15 Na Forum piszemy w języku polskim. Użytkownik ma obowiązek zadbania o poprawność gramatyczną i ortograficzną (polska pisownia, znaki interpunkcyjne) swoich postów, tematów czy innych treści, które publikuje. Fragment mówiący o tym co ci radziłem. Jeszcze masz coś ciekawego do powiedzenia. :stuck_out_tongue:

Dodane 15.09.2011 (Cz) 16:30

Temat zamknięty bo mnie głowa boli przez takich upartych ludzi, którzy uważają że zawsze mają rację.


(Aska136) #9

polecam dla pacjenta "takiktoś"strone http://www.jojo.pl,tam znajdziesz temat “dziecko w sieci”.Miłego gdybania przed monitorem.Wyżal sie tam do woli… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

też temat zamykam.!Dla ciebie!