Mój laptop po wciśnięciu przycisku uruchamiania "zacina się" na ekranie uruchamiania

W rzeczywistości po wciśnięciu przycisku uruchamiania wyskakuje ekran z napisem ASUS (bo tej firmy jest laptop) a następnie jest czarny ekran który ma w lewym górnym rogu migające kreski, następnie po 2 sekundach załącza się ekran uruchamiania systemu Windows 7 i tutaj zaczynają się schody. Ekran uruchamiania nie znika nawet po godzinie (sprawdziłem). Załączenie automatycznej naprawy laptopa nic nie daje próbowałem już kilka razy lecz za każdym razem nic nie może się uruchomić oprócz tablicy poleceń dla systemu Windows. Wcześniej (kiedy jeszcze laptop działał) zmieniłem sposób uruchamiania kart graficznych z systemowego na automatyczny. Może to uniemożliwia uruchomienie Windowsa. Jeśli tak jak to zmienić za pomocą tablicy poleceń dla systemu Windows?

Proponowałbym skorzystać z przywracania systemu i przywrócić system do momentu gdy uruchamiał się poprawnie.

Jednak nie zrobiłem kopii zapasowej :cry: ale potem postanowiłem jeszcze raz wgrać Windowsa (dostałem go do lapka) i wszystko chodzi jak ta lala :slight_smile:️.