Mój Log - Troszkę dziwna sprawa

witam nie było mnie troszke w domu i mama siedziała na gg przyszła do niej wiadomosc

ktos umiescił twoje fotki w necie luknij

klikneła na to i moj komputer sie zainfekował nie wiem kompletnie co to jest za kon trojanski wiem tylko ze na puplicie jest BraveSentry

probowałem skanowac kasparskym ale to nic nie dało bo resetuje kompa jest taka sprawa ze jeszcze nie chche robic formata prosze mi pomoc i powedziec co ja mam zrobic bo kompletnie nie wiem …

zamieszczam takze loga swojego moze mi pomożecie

pozdrawiam kolor123

Ściągnij Windows Woorms Door Cleaner, odpal>>>zmień wszystkie znaczki z disable na enable>>>po użyciu narzedzia wymagany jest reset kompa.

w dodaj/usuń odinstaluj BraveSentry

mi przy ty programiku Windows Woorms Door Cleaner kasper wykrył wirusa :o co dziwne :o

poza tym mi także na GG przysłano taką wiadomość ale stronka sie nie otworzyła (na szczeście) :smiley:

zrobiłem to o co mnie prosiłes ale nie wiem wlasnie poniewaz nie moge usunac niektorych rzeczy np

dxvwavii

katalog Temp

notifysb.dll

pnpbdgpk.dll

nie wiem wlasnie dalczego nie da sie tego zrobic wogule widze ze strasznie wolno komp działa zamieszczam logi o ktore mnie prsiłes

Bo tego katalogu nie usuniesz

InfinityToJa strzeliłeś lekką głupotę, każąc usunąć katalog temp :?

No już log wyglada lepiej

Zostało do skasowania:

Pliki usuń programem Pocket Killbox czyli odpalasz Killboxa zaznacz opcję Delete on Reboot następnie w polu Full Path of File to Delete wklej ścieżke:

C:\WINDOWS\SYSTEM32** notifysb.dll**

następnie program będzie pytał o restart (oczywiście zgadzasz sie)

I to samo robisz z ścieżka:

C:\Documents and Settings\All Users.WINDOWS\Dokumenty\Settings** artm_new.dll**

Po zabiegach wklej loga SilentRunners

ok a wiec zrobiłem to co kazałes

wklejam tego loga co teraz mi sie poakzuje HijackThis

chciale sie ejszcze spytac jak mam sobie przywrocic zebym mogl zmienic tapetke bo mam jakies desktop.html i jak zrobic aby moc korzystac z menadzeru zadan???

zaraz wkleje log z tego 2 proggsa

Złączono Posta : 10.06.2006 (Sob) 19:18

to jest log z tego 2 programu

Mówisz że menadżer już działa, z tapeta juz takze nie masz problemu, wiec jest ok

Logi są ok

Na wszelki masz tu fixa na tapete i menadżera

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom go w trybie awaryjnym

chciałem sie ejszcze spytac czy to jest pewne co usunełem ze tego juz tam nie ma , i czy bezpieczne jest wchodzenie np na konto bankowwe przy takim czyms jak sie juz zainfekuje?