Mój nowy komputer - pytanie odnośnie komponentów PC

U6 za pewne bo Barracudy IV były niesłyszalne.

Stara seria…

Powiem szczerze że nie mam problemu z dyskiem… jest naprawdę ok…

test stary ale odpowiada na wszystkie pytania oraz zadaje kłam niektórym teoriom na temat głośności tych dysków.

http://twojepc.pl/artykuly1.php?id=barracuda_vs_u6

tak to był U6…

niezły gruz w tamtych czasach ja miałem barracudę IV bo nisko budżetowej u6 nigdy bym nie kupił :P.

Po co mu 8800 jak w gry nie gra

Pozatym E6750 jest dużo szybszy od 6000+

mrbungle bierz ten zestaw co podałeś. Co do pamięci to weź Goodramy/a-data/patriot

czemu wszyscy doradzaja Goodramy/Patrioty/Geil a nie Kingstony? Ja zawsze na nich jechałem i nie miałem problemów :expressionless:

pytanie pozostaje… E6750 czy E6600 :\

Kongston robił dobre pamięci DDR :wink: w przypadku DDR2 stracił na jakości…

E6750

No i dobra… przez tydzień była cisza, choć tak jak napisałem w zeszłą sobotę kupiłem całego sprzęta… (tj. 04.08.2007)

Proc: Intel Core2 Duo E6750 2.66

Płyta: ASUS P5K

Pamięci: 2* 1 GB 800Mhz Patriot

Grafa: Radeon X1650 ASUS 512 MB (zaszalałem :P)

Dysk: Seagate 320 GB SATA II 7200.10

narazie wszystko… no właśnie nie wszystko… problem jest z dyskiem :\

otóż słychać czasem - taki chwilowy trzask… nie wiem czy te dyski tak mają czy co… nigdy nie miałem podobnego problemu z Seagate… a tu taka kabała :\

Poza tym wszystko działa piorunująco w porównaniu z poprzednim kompem…

Photoshop, Dreamweaver i PHPEdit odpalają sie niesamowicie szybko…

seagate już tak ma, jeden Cichy drugi głośny, Jaki kupiłeś zasilacz, oraz czemu wziołeś taką karte? Magia cyferek, kiedy się oduczycie że taka karta nie wykorzysta 512mb, lepiej było wziąść 7900gs, są po 399

zasilacz to mam ok 9 miechów: Top Power 420W więc styka

co do grafy to jeszcze sie okaże czy wykorzystam czy nie… odpaliłem Prince of Persia: Two thrones i chodzi rewelacyjnie :wink:

tak w ogole to grafe kupiłem za 330 PLN a czemu? od początku sprzetu jechałem na ATI (najpierw 9000 Pro, pozniej 9800 Pro a teraz - tak jak widac X1650) - jak dla mnie wystarcza…

No i winde XP postawiłem w zamian za Win 2000

Dzis bede sie dowiadywał w sklepie gdzie kupowałem czy jest sens reklamowac czy te dyski tak maja… boje sie ze ja zarejestruje Winde, dysk padnie - system do śmieci (OEM) a co najwazniejsze MOJE DANE do kosza…