Moj pierwszy zakup allegro

Otóż kupiłem dla mojej dziewczyny, bo sama chciała… tzw. sztuczne włosy na allegro.

http://allegro.pl/pasma-treski-wlosy-cl … 89925.html

Wybrałem przelew bankowy za pośrednictwem poczty.

Gdy wypełniałem przelew był w ogóle inny nr konta bankowego (jakiś. Payu sa itd) niż ten co podał ten sprzedawca.

Czy pieniądze dojdą do sprzedawcy?

W ogóle się w tym nie orientuje jak to działa… :frowning:

Zapewne, użyłeś systemu Płacę z Allegro a trzeba było wybrać przelew bankowy poza systemem Płacę z Allegro. Wtedy wpisujesz dane kontrahenta + jego nr. konta. Jeśli wpisałeś w druczek wszystkie dane takie ci się wyświetliły w podsumowaniu transakcji to nie powinno być problemu - musisz sprawdzać w statusie swoich wpłat czy jest zakończona. Gorzej będzie jak wpisałeś nr. rachunku PayU + dane sprzedawcy + inny tytuł wpłaty, wtedy system platności.pl może nie zweryfikować przelewu poprawnie.

Jeśli wszystkie dane do przelewu były wpisane tak jak było podane to pieniądze powinny dojść na konto sprzedającego w płacę z allegro.

Ja ostatnio też byłem zmuszony skorzystać z tej opcji, kasa doszła ale trwało to dzień dłużej niż przy bezpośredniej płatności na konto sprzedawcy.

co się stanie jeżeli system platnosci.pl nie zweryfikuje przelewu poprawnie?

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia, znając polskie realia to pewnie się rozpłyną. Najlepiej jak się z nimi skontaktujesz.

wypełniłem ten druczek tak samo jak tam pisało… Czy jest szansa że mogą nie dojść ?:frowning:

Jaki jest czas zanim prześlą się te pieniądze?

Jeżeli tak wpisałeś musi dojść. Jeśli tytuł przelewu był taki “głupkowaty” jakieś tam cyferki,literki + PayU S.A. ul. Marcelińska 90, 60-324 Poznań to będzie dobrze.

Przelewy pocztowe z reguły dosyć długo “idą”. Tak jak pisałem, zerkaj na status wpłaty, z resztą przyjdzie ci mail, że sprzedający otrzymał twoją wpłatę. Będzie dobrze, nie martw się :smiley:

s6304561.th.jpg

Dobra, mam twoje dane osobowe :slight_smile: Dojdzie, dojdzie będzie git.

Z poczty leci kasa nawet do 14 dni, więc jak nie będzie przychodziła paczka to nie wpadaj w panike :slight_smile:

uf. pieniądze już doszły. Wielkie dzięki za wsparcie hehe;)