Moj pierwszy zakup allegro

(Sicu (Final)) #1

Otóż kupiłem dla mojej dziewczyny, bo sama chciała.. tzw. sztuczne włosy na allegro.

http://allegro.pl/pasma-treski-wlosy-cl ... 89925.html

Wybrałem przelew bankowy za pośrednictwem poczty.

Gdy wypełniałem przelew był w ogóle inny nr konta bankowego (jakiś. Payu sa itd) niż ten co podał ten sprzedawca.

Czy pieniądze dojdą do sprzedawcy?

W ogóle się w tym nie orientuje jak to działa... :frowning:

(ArthurMot) #2

Zapewne, użyłeś systemu Płacę z Allegro a trzeba było wybrać przelew bankowy poza systemem Płacę z Allegro. Wtedy wpisujesz dane kontrahenta + jego nr. konta. Jeśli wpisałeś w druczek wszystkie dane takie ci się wyświetliły w podsumowaniu transakcji to nie powinno być problemu - musisz sprawdzać w statusie swoich wpłat czy jest zakończona. Gorzej będzie jak wpisałeś nr. rachunku PayU + dane sprzedawcy + inny tytuł wpłaty, wtedy system platności.pl może nie zweryfikować przelewu poprawnie.

(scripter1) #3

Jeśli wszystkie dane do przelewu były wpisane tak jak było podane to pieniądze powinny dojść na konto sprzedającego w płacę z allegro.

Ja ostatnio też byłem zmuszony skorzystać z tej opcji, kasa doszła ale trwało to dzień dłużej niż przy bezpośredniej płatności na konto sprzedawcy.

(Sicu (Final)) #4

co się stanie jeżeli system platnosci.pl nie zweryfikuje przelewu poprawnie?

(ArthurMot) #5

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia, znając polskie realia to pewnie się rozpłyną. Najlepiej jak się z nimi skontaktujesz.

(Sicu (Final)) #6

wypełniłem ten druczek tak samo jak tam pisało... Czy jest szansa że mogą nie dojść ?:frowning:

Jaki jest czas zanim prześlą się te pieniądze?

(ArthurMot) #7

Jeżeli tak wpisałeś musi dojść. Jeśli tytuł przelewu był taki "głupkowaty" jakieś tam cyferki,literki + PayU S.A. ul. Marcelińska 90, 60-324 Poznań to będzie dobrze.

Przelewy pocztowe z reguły dosyć długo "idą". Tak jak pisałem, zerkaj na status wpłaty, z resztą przyjdzie ci mail, że sprzedający otrzymał twoją wpłatę. Będzie dobrze, nie martw się :smiley:

(Sicu (Final)) #8

s6304561.th.jpg

(ArthurMot) #9

Dobra, mam twoje dane osobowe :slight_smile: Dojdzie, dojdzie będzie git.

(Błażej) #10

Z poczty leci kasa nawet do 14 dni, więc jak nie będzie przychodziła paczka to nie wpadaj w panike :slight_smile:

(Sicu (Final)) #11

uf. pieniądze już doszły. Wielkie dzięki za wsparcie hehe;)