Mój sprzęt jest mało wydajny

(ozet93) #1

Witam,

(rgabrysiak) #2

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

(_tommy_) #3

Sprawdzałeś temperatury?

Dbasz o laptopa? Nie kładziesz go na łóżku, nie zostawiasz otworów wentylacyjnych?

Nie upadł Tobie sprzęt?

1. Sprawdź sobie temperatury GPU i CPU

2. Jak coś się grzeje to otwórz obudowę (o ile nie masz oczywiście gwarancji) i wyczyść z kurzu jeśli takowy jest

Miałem coś podobnego kiedyś w HP znajomego, wystarczyło dmuchnąć sprężonym powietrzem w otwory wentylacyjne, kurzu co nie miara.

(ozet93) #4

Temperatura jest w porządku około 48 stopni, o laptopa  dbam bardzo rzadko mam go na łóżku i na pewno nie zastawiam otworów wentylacyjnych.

Lecz nie pokoi mnie jedna rzecz, kiedy sprawdzałem monitor zasobów przy procesorze jest ciągle 90%+ maksymalnej częstotliwośći, nie wiem dokładnie o co chodzi.

(system) #5

Jeszcze się nie spotkałem,żeby komuś płynnie chodził Zmierzch Bogów :stuck_out_tongue_winking_eye: Zbyt wysokie wykorzystanie Procesora-możliwe,że masz jakiś program,który jest niewidzialny i zżera Ci Procka. Zrób Log i wrzuć go.

(ozet93) #6

Log ?

(foni78) #7

Gothic III Zmierzch Bogów - u mnie ma przycinki (patrz na sprzęt podpis )  i inne błedy   ta gra taka jest , jest skopana  słaba optymalizacja , zrób skan  kompa  jakimś  anty wirusem  i jeszcze  przeskanuj tymi programami  :

możesz  też użyć  CCleaner