Mój telefon jest podsłuchiwany?

(stypulkowski.m1) #21

Jak mógł wymyślić skoro miał jej numer na liście połączeń wieczorem,a u niej w telefonie nie było .
Nie wiem ,po co szef miałby kłamać i tworzyć takie pierdoły skoro wiedział że ona i tak przyjdzie,mógł przełożyć spotkanie i tyle to szef a nie na odwrót

(stypulkowski.m1) #22

Jestem ciekaw czego się pani dowie,wiem że kiedyś było możliwe sklonowanie karty SIM bez rządnych problemów,i dalej jest możliwe jeśli weźmie się za to odpowiednia osoba z dojściami to tego samego dnia może mieć klona karty wystarczy,ktoś na odpowiednim stanowisku w firmie telekomunikacyjnej

(mmi) #23

Podszycie się pod twój numer w teorii pewnie jest możliwe, ale w praktyce bardzo trudne, a w twoim przypadku nierealne.

No faktycznie wielki to trud, wejść na google/google play, wpisać spoof caller id, kupić kredyt i dzwonić numerem jakim chcesz.
Lub zainstalować na vmware ubuntu na to asteriska lub 3cx i z operatorem voip którego można skonfigurować na centralce wychodzić w świat dowolnym numerem: 997, bok operatora, czy numer szefa/dziewczyny/rodziny.

A ludzie mają taki chlew w telefonach, że wcale bym się nie zdziwił gdyby ‘szef’ wysyłał wszystkie swoje rozmowy gdzieś w chmure do której ktoś ma dostęp, a on sam o tym nie wie.

(zbigg47) #24

Kolejna opcja. To na 100% był Twój numer, bo sama dzwoniłaś z tylko sobie znanych przyczyn. Sprawdzałaś szefa co robi wieczorem?

Mój telefon 3razy już dzwonił sam do siebie… Tzn dzwonił do mnie mój numer, odbieram i za pierwszym razem odgłos jak gdyby fax, drugi ktoś się odezwał niewyraźnie, trzeci raz cisza kompletna.
Sieć Play, oczywiście “to nie jest możliwe” i tyle w mojej sprawie.

A dzwonienie podając się za inny numer nie jest trudne, są od tego strony gdzie za parę zł możemy podać się za konkretny numer.

(januszek) #26

Próbowałeś tak robić samemu czy opierasz się o legendy z Internetu?

@januszek pw

(krystian3w) #29

A jaki spis rozmów oglądany jakiś z panelu klienta sieci komórkowej, bo ten z książki telefonicznej to da się czyścić.

(saturno) #30

Zamiast gdybania jest coś takiego jak blokada klawiatury!

(daras28-82) #31

Dziś telefony nie miewają klawiatur.

Tak na marginesie to szczerze podziwiam osoby które nijak nie blokują swoich telefonów czy komputerów.

(krkkr) #32

Zaloguj się na swoje konto u operatora i sprawdź listę połączeń, jeśli zobaczysz coś niepokojącego to jest problem…