Mój zestaw do gier, co o nim sądzicie?

Witam.

Chciałbym przedstawić Wam mój zestaw, który zamieram sobie niedługo złożyć, proszę o sugestie, zestawik głównie ma być do gier :slight_smile:

CPU: Intel Core i5 750 2,66GHz

MOBO: AsRock P55M PRO

RAM: 2x GoodRam 2GB 1333MHz CL9

GPU: Ati Radeon 5770 HIS lub Sapphire 1GB gddr5 (jeszcze się zastanawiam xD)

HDD: Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3 [HD502HJ]

Nagrywarka: Została mi jakaś ze starego kompa, narazie mi wystarczy :wink:

Obudowa: Apertech Venator

Zasilacz: Tu jeszcze nie wiem ale coś 500w + :wink:

Chłodzenie:

  • CPU: Zalman CNPS9500A LED

  • Obudowy: 1x 140mm i 4x 120mm wentylatory z SilentumPC

:arrow: Co o tym sądzicie? Jakieś sugestie? :]

Całkiem niezły :wink: Grafika będzie lepsza od HIS’a - dobre chłodzenie robi, a ta grafika do najchłodniejszych nie należy :wink: Pamięci mogły by być nieco lepsze :? No i zasilacz dobierz jakiś firmowy - CHIEFTEC/OCZ/BE QUIET itp. :wink:

No ci powiem,że pasjans to powienien chodzić, a tak naprawde to dobry zestawik

chłopie, ale wyrzuć z listy tego asrocka! Proponuję Asusa bądź MSI, ale nie ten syf…

Zgadzam się jeżeli chcesz montować więcej niż 2 wiatraki na obudowie to zapomnij o Asrocku (Ma tylko 2 gniazda)

Osobiście polecam płytkę (z tych mniejszych) MSI P55M-GD45 a jak chcesz większą to starszą siostrę GD55 lub GD65.

Zestaw bardzo dobry, poza grafiką mam bardzo podobny i Windows 7 działa bardzo dobrze.

Płyta Gigabyte GA-P55-UD3 / UD4 lub coś z MSI, pamięci weź 1600 tej samej, polskiej firmy. Niewielka różnica w cenie. Zasilacz OCZ Fatal1ty 550W jak lubisz czerwony kolor, lub BeQuiet 520W.

Asrock robi jedne z najlepszych płyt głównych, a to dlatego że każda jest wyjątkowa pod względem jakiejś funkcji. Ja bym nie zmieniał, nie ma sensu.

Dokładnie,zgadzam się ,As Rock to przecież filia Asusa,a MSI nie robi jakiś super płyt(kwestia ceny,robi świetne płyty ale za dużą kase np: MSI bing bang),a z tych tanich płyt od As Rock są eleganckie, podana przez ciebie płyta jest bardzo dobra ,tylko weź pamięci z zegarem 1600 są tylko 10 zł droższe od podanych przez ciebie.

Asrock robi jedne z najlepszych płyt głównych, a to dlatego że każda jest wyjątkowa pod względem jakiejś funkcji. Ja bym nie zmieniał, nie ma sensu.

masz 2 gniazda w płycie głównej. Ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby zamontować wiatrak pod molexa. Ew. można dokupić za grosze regulator obrotów. :slight_smile:

Owszem Asrock to odłam Asusa, ale nie piszcie, że produkuje jedne z lepszych płyt. To, co nie trafi z jakichś tam powodów na płyty Asusa to trafi na Asrocka. Budżetówka i tyle. Płyty dla niższego sektora. Wyjątkowe może i są gdyż niektóre mają inne wady, ale zaznaczam ze coś się ruszyło gdyż coraz mniej ludzi to reklamuje.