"Moja firma" -wizytówka Google dla firm. Jak zrobić, żeby być na 1 pozycji wyświetlania?

Witam,

 

 

Mam pytanie odnośnie wizytówki google. Dokładniej chodzi o usługę “Moja firma”. Dzięki temu moja firma miała być automatycznie na pierwszym miejscu po podaniu kodu weryfikacyjnego, który przyszedł na mój adres listownie.

 

Mam założony profil firmowy w google+ a niestety nie widać mnie w google. Dodatkowo moja firma jest na mapie google.

 

Może jakieś wskazówki? Nie stać mnie na pozycjonowanie…

 

 

Jak mam zrobić tak,że ktoś wpisze nazwę mojej firmy w google to od razu jestem na pierwszym miejscu razem z mapką?

 

 

Z góry dzięki za pomoc.

tak łatwo się nie da:) nie ma złotej recepty, aby być na pierwszym miejscu, każdy by tak chciał. Nad wszystkim czuwa wielkie G i jego ok. 200 algorytmów. Jeśli w Twojej branży konkurencja jest duża to Twoja strona może nie być wyświetlana w wynikach wyszukiwania. Pracuj nad ocenami profilu G+ i zgłębiaj wiedzę dot. SEO.

Powodzenia

To nie takie łatwe, patrz SEO, powiem w skrócie, tym więcej linków do twojej strony i są to linki jakościowe,

czyli z dobrych popularnych serwisów i o tej samej tematyce co twoja firma, to jesteś tym wyżej w wynikach

Google. Po za tym zadbaj też o swoją stronę, słowa kluczowe, jakość kodu, …

Fajnie masz tu opisane: http://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych

 

~popieram przed mówce, “tak łatwo się nie da:) nie ma złotej recepty, aby być na pierwszym miejscu, każdy by tak chciał.”

Cześć. Posiadam kurs od Fox Strategy na temat pozycjonowania stron internetowych i mogę go tobie polecić. Jeden ze specjalistów poświęcił temu tematowi cały moduł, pt. ‘‘Google Moja Firma’’. Z pewnością dowiesz się w nim ciekawych informacji, które odpowiedzą na twoje pytania - link