Moja karta strasznie się nagrzewa

(Patrol) #1

Witam!

Zainstalowałem Vista Transformation Pack.

Moja karta graficzna to GeForce 2 MX 200 33mb.

Z ciekawości dodknołem jej. Procesor jej jest strasznie gorący (cały czas się nagrzewa).

Czy Vist Tranformation Pack może spalić mi kartę?

Proszę o radę.

(Jacekhe) #2

teoretycznie raczej nie powinna sie spalić, ale to jest bardzo stara karta graficzna. Więc może najwyższy czas, zaopatrzeć ją nawet w tańszy wiatraczek chłodzący. Dodatkowe chłodzenie poprawiło by działanie karty, i spałbyś sopkojnie że karta przy najbliższym włączeniu się nie spali.

(Patrol) #3

A jaki wiatrak polecacie?

(Wigrus1) #4

Żaden program nie może spalić karty. Tak jak poprzednik, musi być lepsza wentylacja budy, jak masz sam radiator na grafie to dołóż nawet jakiś najmniejszy wiatrak.

(Patrol) #5

Mam problem jak usunąć Vista.. jak nie mam płytki Z Windows XP.

Czyli moge robić co chce na kompie ze spokojem?

Złączono Posta : 22.04.2007 (Nie) 19:53

Moja karta tak się nagrzewa że się poparzyć można!

(Kamil1515) #6

Wigrus napisał:

A power strip czy Ati tool. Wystarczy ustawić złe częstotliwości zagarów w grafice i już możemy się z nią pożegnać...... Wystarcz że trochę podziała na zbyt wyskokich częstotliwościach cpu i ram karty. A geforce 2 raczej niema czujnika temperatury więc nawet nas nie ostrzeże że się przegrzewa.

(Patrol) #7

Narazie czuję że temperatura staneła w miejscu. Ale jak skasować Vista trans..........?

(Wigrus1) #8

dexter1515 panie a kto tu narazie mówi o podkręcaniu, samo zainstalowanie nic nie zrobi, trochę pomyślunku...

było jej nie instalować ;/

http://www.google.com/search?hl=pl&clie ... Szukaj&lr=

trochę lektury w awaryjnym można usunąć, etc.

(system) #9

karta graficzna może pracować nawet w temperaturze 80 stopni...