Moja motorola V3 zwariowała!

Mój telefon zwariował. Cały czas próbuje nawiązać z GPRS i nie da się tego wyłączyć. Po wyłączeniu , wyjęciu baterii, karty sim też się nic nie zmienia . Po włączeniu tel po takiej operacji pin sam się wpisuje w postaci sześciu szóstek , niby są gwiazdki , ale tak przypuszczam , gdyż kiedy się uda wpisać pin wyskakuje okienko i wpisuje same szóstki. . Po wyłaczeniu telefonu na jakieś 2-3 godziny wszystko jest ok , ale po niedługim czasie znowu wariuje i zaczyna się wszystko od nowa.

Co mogło się stać ? Czy to wina ustawień (nic nie było zmieniane) , biosu telefonu. Poradzicie coś czy zostaje serwis? Tel jest na gwarancji, ma 1 miesiac. Pracuje w sieci era i ma na nią simlocka. :evil:

Zadzwoń do biura ery i poproś o wyłączenie usługi gprs :slight_smile:

Wtedy nie będzie miał z czym się łączyć ;]

Ale pokazuje sie komunikat , że nie może nawiązać połaczenia i probuje znowu. I nie można tego wyłączyć.

A co z tymi szóstkami i pinem?

Masz szczęście że to nie są 3 szóstki bo gdy w sprawe jest zaangażowany szatan to nic ci nie pomoże :lol: :stuck_out_tongue: . a może łaczyłeś sie z kompem przez kabel lub podczerwień i przegrywałeś jakieś pliki , jeśli tak to możliwe że w tym pliku były jakieś błędy i teraz wyskakują w fonie :!:

Złączono Posta : 12.08.2006 (Sob) 23:22

ach a gprs można wyłączyć przez neta na stronie ery , i spróbuj jescze wsadzić w fona inną karte ery

Przywróć ustawienia fabryczne w telefonie powinno pomoc… jesli nie to padfł soft

No tak było połączenie za pomocą kabelka oryginalnego z kompem i ściągnąłem 1 piosenkę mp3 , ktora działała do momentu wariacji.

spróbuj zrobić jak radzi DiamondBack a jak nie pomoże to wyczyść pamięć tylko nie wiem czy w V3 jest taka opcja, ale najlepiej wyłącz ten GPRS, albo zanieś telefon do serwisu Ery , albo sklepy skąd ją wziąłeś

Wyskakuje komunikat , że GPRS jest niedostępny , więc nie wiem jak go wyłaczyć?

Jak się przywraca ustawienia domyślne w tym telefonie?

I znowu się zawiesił i szuka połączenia. Coś czuję , że czeka mnie wizyta w serwisie! !!

Ja radze serwis