Moja strona internetowa w google


(kamyls.) #1

Co zrobić aby moja strona internetowa znajdowała się w wyszukiwarce google

***


(Elektrrrus) #2

Pomyślmy.. Poszukać o tym w google?


(Wiktor 1996 96) #3

musisz ją dodać do google pod tym adresem http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl


(Pawelnr1) #4

A potem poczekać aż google bot tam zajrzy- ja czekałem tydzień ale znam osoby które czekały dwa miesiące... I pamietaj że np. Masz stronę o Radiu Maryja i dodasz ją do Google to po wpisaniu w Google" Radio Maryja" swoją strona możesz znaleźć dopiero na 50 stronie. Więc po dodaniu musisz ja wypozycjonowac.

x


(verona) #5

No dokładnie, to nie tak że tylko dodasz u nich na stronie i już masz w wyszukiwarce. Czeka cię żmudna robota, więc zastanów się czy warto.

znajdź w google katalogi stron, i dodaj w nich swoją, dzięki temu krótko mówiąc będzie bliżej początku wyników. Nie jest to takie łatwe, bo musisz wybrać dobre słowa kluczowe np. jeżeli to strona o radiu Maryja o czy wspomniał poprzednik to słowemi kluczowymi będzie np. "maryja, radio, kościół, jezus, bóg, religia, rydzyk, mocher" czyli coś co wiąże się z tematyką. O tym musisz poczytać, czyli o pozycjonowaniu stron.

Jeżeli nie chcesz bawić się w to samemu to możesz zapłacić profesjonaliście który to zrobi skutecznie i szybko. No i są też roboty SEO ale to sporo kosztuje...

Licz się z tym że jak ruszasz z kompletną klapa na darmowym hostingu ze stroją o czymś co już jest dużo w sieci to będzie ci bardzo ale to bardzo trudno! Jeżeli to strona o programach, to już są takie setki jak np. dobreprogramy na których teraz jesteś, i wiele innych. Krótko mówiąc same chęci nie wystarczą by to przebić :slight_smile:

Jedną z moich stron (jeestem jednym z adminów) czyli http://www.gtamods.pl (to nie reklama) pozycjonowałem jakiś rok temu, dodając ją to kilkudziesięciu katalogów (to i tak mało). Teraz po roku wpisująć w google np. "gta mods" (najczęstsza szukana fraza) to stronka znajduje się na początku. Ale to tylko dlatego że to jedna z nielicznych polskich stron w tej tematyce, bo wpisując "gta modyfikacje" jest już gorzej, ponieważ wiąże się z tym większa ilość stron.

Jeżeli robisz stronkę dla fanów czekoladowych ciastek z posypką to masz duże szanse, jeżeli o grasz to masz XXXX :slight_smile:


(system) #6

Możesz też dodawać do katalogów

np.

http://online24.polwebs.pl/

NIE WYMAGA LINKÓW ZWROTNYCH

ZA DARMO

SZYBKO

BEZ REJESTRACJI


(D111) #7

Sposób 1 : Dodaj do jakieś znanej np. toplisty.

Sposób 2 : Dodaj na http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl

Sposób 3 : Dodaj na http://dodatki.net/google.php