Moja strona nie działa pod Internet Exploler

Moja strona nie działa pod Internet Exploler ! Pod FireFoxa jest wwszystko dobrze , strona jest w html i css.

Jak zaczniesz pisać strony tak jak należy, to będzie Ci działać. Chyba już innych Twoich “problemach”, kilku znających się na rzeczy userów, pisało coś o Twoim “kodzie” Jak na razie to nic sobie z tego nie robisz.

Mi działa pod IE 7.0

A przed

trzeba wstawiać czy

Brakuje czegoś na twojej stronie, jak to zrobiłeś?? :slight_smile:

Polecam pouczyć sie od nowa języka HTML i CSS na pewno pomoże!

polecam http://www.kurshtml.boo.pl/ lub coś podobnego.

Twoja strona jakoś nie trzyma się kupy i podstawowych zasad (bez obrazy)

mi nie działa ani pod operą ani IE7.

Co się dziwić, pisałem Ci już że stosować fixed to nie jest dobry pomysł co do IE.

abecededededededede ededed

Robisz błędy w duperelach…

Przypatrz się to nawet bez żadnego specjalnego kursu dojdziesz co jest źle.

Poza tym z tego co widze to wydaje Ci się ze menu i inne elementy strony są niezależne od siebie, co nie do końca jest prawdą.

Aha i z tego co ja widze to starasz się zrobić strone całą odrazu i ją dopracowywać a wszystko to wygląda tak jak byś ją od środka zaczynał tworzyć.

Staraj się zawsze wszystko po kawałku robić od góry i systematycznie analizować kod i w razie potrzeby usuwać zbędne kawałki.

A tak w ogóle to jak przedmówcy polecam Ci troche poczytać kursy w internecie.

Niestety, do kolegi mezecik nie docierają Nasze sugestie poczytania kursu html. Dlatego, dopóty tego nie zrobi, nie mam sensu się ścierać i wykazywać w tym kierunku inicjatywę.

Witajcie, tym razem ja mam problem ze stroną www.

Mam zrobic na zaliczenie stronę realnej firmy. i super.

Wszystko pięknie ładnie, pomimo wielkiego beztalencia udało mi sie za zgoda własciciela firmy ją stworzyć.

wszystko bylo cudownie do momentu gdy ogladałam strone w ff.

po przełączeniu na operę strona przestała sie wyswietlac.

podobnie w ie.

Pomocy!

Zapewne popełniłam gdzies jakis głupi błąd którego nie widzę…

www.ama-design.yoyo.pl/zaliczenie/enter-ania.htm

  1. Style się daje w ramach

.

  1. Wykasuj to

możesz wyjaśnić punkt 3. Twojej wypowiedzi?..

Dziękuję, pomogło!

To jest powiązane z drugim, nie napisałem pewnie dosyć jasno. IE traktuje wszystko to co za .