Moja stronka wyświetla się zle tylko na momi kompie

Witam tak jak w tytule stronka którą tworzę wyświetla się zle na moim kompie jakieś niepotrzebne entery tabulatory rozmieszczenie jest inne niż na pozostałych komputerach przez to nie mam możliwości 100% podgladu mojego dzieła bo cały czas myśle że jest coś nie tak…

Co może być przyczyną ?

Skopany kod.

Zresztą, może zacznij się precyzyjnie wyrażać.

Co jest nie tak?? Jakiś przykład, kod, cokolwiek !!

kody stroony są ok oto adres strony http://www.azsawfkatowice.za.pl/Tabela.html chodzi mi czy wszystko jest na tej stronie ok? czy napis Tabela jest wyśrodkowany a dane w srodkowej tabeli są dobrze wyświetlone czy nie przesuwaja się do nastepnych lini…

:o

nie no, Ty sie dziwisz, że to się może źle wyświetlać? takiej ilości   dawno nie widziałem, pozatym, co robią arkusze stylów, że o jakimś zabłąkanym divie nie wspomnę, poza sekcją body? na to się nawet nie da dłużej patrzeć bo jest tam burdel jak ■■■■■■■…

a jak sie tego pozbyć i czym zastąpic co mi radzicie i co masz na myśli pisząc zabłonkany divie??

Strasznie skopałeś tą stronkę. Nie dosyć, że jest krzywo to jeszcze ładuje się jak krew z nosa ( bardzo ciężkie są fotki i tło w tej stronie - przynajmniej tak mi się wydaje z czasu ładowania ).

skopałaś to znaczy co? konkrety proszę złe kody pomóżcie mi…

Po pierwsze środkowa tabelka jest krzywo jakoś tak dociągnięta do lewej, a pomiędzy środkową tabelką a tą po prawej jest przerwa.

A co do zdjęć pomniejsz ich zawartość a w galerii wstaw pomniejszenia a nie zmniejszone fotki bo się długo ładuje.

a jak teraz chodzi mi o tabelę

źle.

Zacznij od przepisania strony posiłkując się kursem html i użyj edytora WYSIWYG

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1181&t=22

zmniejsz grafiki !!

Flash po prawej za wolno chodzi. To ma być płynne… pewnie zdjęcia użyte mają również sporą wagę…

używam tego programu i to w nim takie bzdety wychodzą !!

Bzdety wychodzą, bo takie robisz…

Powiedz mi co autor miał na myśli ??

6b0df2f975d3014cm.gif

:frowning: nie wiem jakiej przegladarki uzywasz i skąd to się bierze ja po woli trace nerwy bo na moim kompie na IE 7 I Mozilla jest wszystko super co mam robić pomocy

Dobrze napisana strona wyświetla się pod każdą przeglądarką tak samo.

Ze złego napisania

Się uspokój i przeczytaj podstawy html’a

Albo skorzystaj z gotowego szablonu.

Złączono Posta : 1 Październik 2007, 13:13:53

Co to nazwy plików ??

jeśli już to proponuję:

sklad_team.html

nie używaj spacji, wielkich liter, polskich znaków

Dlaczego strona główna, startowa, nie nazywa się index.html ??

strona główna nazywa się index.html

Złączono Posta : 01.10.2007 (Pon) 14:20

Prosze bardzo zrobiłam tak jak kazaliście gotowy szablon dodałam tylko fotki pare napisów wszystko poprzez źródło HTML i juz przy pierwszej zmianie głupiego napisu “Aktualności” napis zamiast być na środku jest na boku po lewej stronie komórki a wpisałam go dokładnie w to samo miejscę !!

  1. Menu główne nie powinno być tabelą, zastosuj znacznik ul, a także odpowiedni styl.

  2. Usuń odstępy dla wszelkich tabel

    margin:0

w arkuszu styli.

3.Środkowej tabeli nadaj szerokość na automatyczną.

4.Na przyszłość nie używaj HTMLa. Wiem, że to w wielu wypadkach bez różnicy, ale xhtml wymusza lepsze kodowanie, a także pomaga na różne inne sposoby. Problem - IE myśli, że to html.

Myślę, że to pomoże.

Nareście jakaś konkretna odpowiedz zobacze co da się zrobić i czy potrafie. Nie bardzo tylko rozumiem o tym HTML bo nie wiem czy ja pisze w HTML czy w xHTML bo robie to w programnir NVU wiec tylko wstawiam różne rzeczy do tabel i w ogóle żadko zaglądam do źródła